неготино

(Видео) Заќути жено, да кажам и јас нешто: Цеца и Марија Шерифовиќ се скараа во шоуто на „Гранд“

Дваесет и едногодишната претставничка од Неготино Љупка Арсовска синоќа настапи во „Ѕвездите на Гранд. Она што остави впечаток е реакцијата на жирито, кое почна да …

(Видео) Заќути жено, да кажам и јас нешто: Цеца и Марија Шерифовиќ се скараа во шоуто на „Гранд“ Прочитај повеќе »

(Видео) Силјановска направи гаф среде Неготино

Претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска, вчера кога им се обраќаше на жителите на Неготино направи гаф обраќајки им се со: „Почитувани кавадарчани”. Професорката веднаш …

(Видео) Силјановска направи гаф среде Неготино Прочитај повеќе »

(Видео) Снимена кавгата на наставничката на оставените ученици ѝ возачот

Расправијата меѓу возачот на автобусот со наставничката која ги оставила двајца од своите средношколци од Неготино, се појави во јавноста. Засега не е познато кој …

(Видео) Снимена кавгата на наставничката на оставените ученици ѝ возачот Прочитај повеќе »

Кривична пријава за основките што претепаа соученичка

Полицијата поднесе кривична пријава за насилство против трите ученички во основното училиште „Гоце Делчев“ во Неготино, кои истепаа своја соученичка. Пријава е поднесена и против …

Кривична пријава за основките што претепаа соученичка Прочитај повеќе »

Директорка од Неготино оставила средношколци во Италија, немала време да ги чека

Двајца средношколци од Неготино биле оставени сами на себе во Италија, оти директорката на гимназијата „Св. Кирил и Методиј“ не сакала да ги почека да …

Директорка од Неготино оставила средношколци во Италија, немала време да ги чека Прочитај повеќе »

Тепачката во Неготино била за дечко

Откако „Репортер“ вчера пишуваше дека девојки малтретираа и влечеа за коса соученичка во училиште во Неготино, граѓани ни испратија фотографии од девојките што учествувале во …

Тепачката во Неготино била за дечко Прочитај повеќе »

Вино и опојни жени за Св. Валентин во Неготино

Кристина Арнаудова најави дека по 20 години кариера, првпат ќе одржи концерт во родното Неготино. „Ве очекуваме за Св. Трифун во Неготино, каде што виното …

Вино и опојни жени за Св. Валентин во Неготино Прочитај повеќе »

Мајка од Неготино работи како кловн оти не ја примаат како воспитувач во градинка

Во Пелагонискиот Регион речиси сите го знаат кловнот Заги. Зад маската на овој популарен кловн се крие Драгана Спасевска, сопруга и мајка на три деца. …

Мајка од Неготино работи како кловн оти не ја примаат како воспитувач во градинка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Катерина е најжешката девојка од Неготино

Катерина Астаргиева има 20 години и доаѓа од Неготино. Иако е висока само 164 сантиметри, работи како модел. Недостатокот во сантиметри го надополнува со облини. …

(ФОТО) Катерина е најжешката девојка од Неготино Прочитај повеќе »

Scroll to Top