Ник Канон

Ник Канон сака да и направи бебе на Тејлор Свифт, тоа би му било 13-то дете: слични сме ќе се разбереме

Комичарот Ник Кенон (42) веќе извесно време е во центарот на вниманието, откако го доби 12-тото дете. Има деца со шест различни партнерки, а сега …

Ник Канон сака да и направи бебе на Тејлор Свифт, тоа би му било 13-то дете: слични сме ќе се разбереме Прочитај повеќе »

Додека го чека 12 дете, Ник Канон заврши во болница

Американскиот водител Ник Канон заврши во болница заради воспаление на белите дробови. Тој објави фотографија од болничката соба и напиша дека му е потребен малку …

Додека го чека 12 дете, Ник Канон заврши во болница Прочитај повеќе »

Ник Канон ќе го добие 12 дете, бремена уште една од неговите бивши

Водителот Ник Канон ќе го добие 12 дете. Медиумите објавија дека една од неговите бивши, Алиша Скот, повторно е бремена. Пред месец дена го доби …

Ник Канон ќе го добие 12 дете, бремена уште една од неговите бивши Прочитај повеќе »

(Фото) Ник Канон го доби осмото дете со петтата партнерка, а набргу го чека и деветтото

Глумецот и комичар Ник Канон стана татко по осми пат. Тој со неговата петта партнерка Бри Тизи го добија првото заедничко дете, Легендарно, пишува 24sata.hr. …

(Фото) Ник Канон го доби осмото дете со петтата партнерка, а набргу го чека и деветтото Прочитај повеќе »

(Фото) Само два месеца по смртта на синот, комичарот Ник Канон со новата девојка објави дека го чека осмото дете

Водителот, комичар, глумец и рапер Ник Канон го чека осмото дете со неговата нова девојка Бри Тиеси. Двајцата неодамна направија забава во Малибу која ја …

(Фото) Само два месеца по смртта на синот, комичарот Ник Канон со новата девојка објави дека го чека осмото дете Прочитај повеќе »

Scroll to Top