Николас Кејџ

(Фото) Николас Кејџ го промени имиџот за новата улога

Холивудскиот глумец Николас Кејџ го промени имиџот за во новата улога во филмот Dream scenario во режија на Кристофер Боргли. Станува збор за комедија со …

(Фото) Николас Кејџ го промени имиџот за новата улога Прочитај повеќе »

Заради долг од 6 милиони долари прифаќав очајни улоги: Николас Кејџ за времето кога западна во финансиска криза

Холивудскиот глумец Николас Кејџ е на филмската сцена повеќе од три децении, а многумина го паметат по култните продукции во кои играше. Но, глумеше и …

Заради долг од 6 милиони долари прифаќав очајни улоги: Николас Кејџ за времето кога западна во финансиска криза Прочитај повеќе »

Холивудски ѕвезди кои имаат сопствен бренд на алкохолен пијалок

Холивудскиот актер Николас Кејџ наскоро ќе лансира алкохолен пјалок. Наводно актерот своето име го заштитил како вид на бурбон. „Во Холивуд стана главна работа, да …

Холивудски ѕвезди кои имаат сопствен бренд на алкохолен пијалок Прочитај повеќе »

Николас Кејџ како дете верувал дека е вонземјанин, се изненадив кога докторот ми рече дека сум нормален

Глумецот Николас Кејџ во едно од интервјуата откри дека како дете верувал дека е вонземјанин и дека се изненадил кога докторот му рекол дека е …

Николас Кејџ како дете верувал дека е вонземјанин, се изненадив кога докторот ми рече дека сум нормален Прочитај повеќе »

(Фото) Николас Кејџ непрепознатлив во новата улога

Глумецот Николас Кејџ продолжи со снимање на новиот филм „Сценарија од соништата“. Филмот го снима во Торонто, а фановите не можеа да го препознаат во …

(Фото) Николас Кејџ непрепознатлив во новата улога Прочитај повеќе »

Николас Кејџ не добил ни долар од заработката на филмот „Напуштање на Лас Вегас“

Холивудскиот актер Николас Кејџ не добил ни долар за улогата во филмот „Напуштање на Лас Вегас“, со кој доби Оскар. Во интервју за подкастот It …

Николас Кејџ не добил ни долар од заработката на филмот „Напуштање на Лас Вегас“ Прочитај повеќе »

(Фото) Николас Кејџ го промени имиџот, фановите не го препознаа

Холивудскиот актер Николас Кејџ го промени имиџот и фановите не можеа да го препознаат. Тој ја бојадиса косата  црвено и пушти брада. Фотографијата ја објави …

(Фото) Николас Кејџ го промени имиџот, фановите не го препознаа Прочитај повеќе »

(Фото) Твитерџиите го исмеаа Тони Блер поради новата фризура

Твитерџџиите почнаа да се шегуваат со новата фризура на поранешниот британски премире Тони Блер. Некои коментираат дека затворањето поради пандемијата со коронавирусот, делувало и на …

(Фото) Твитерџиите го исмеаа Тони Блер поради новата фризура Прочитај повеќе »

(Галерија) Островски рај за холивудските ѕвезди

Голем број од познатите холивудски ѕвезди имаат купено приватни острови како би ја осигурале нивната приватност. Во потрага за приватност и бегство од будните папараци, …

(Галерија) Островски рај за холивудските ѕвезди Прочитај повеќе »

Грета е дојдена од иднината за да ја спаси Земјата

Голем број теоретичари на заговор тврдат дека шведската тинејџерка Грета Тунберг е патник низ времето и дека таа е дојдена од иднината, а нејзината цел …

Грета е дојдена од иднината за да ја спаси Земјата Прочитај повеќе »

Николас Кејџ се плаши дека сопругата ќе го остави без пари

Британскиот весник „Дејли Мејл“ пишува дека ја има во посед снимката на која холивудскиот актер Николас Кејџ, направил поприлично бизарна сцена пред самата венчавка со …

Николас Кејџ се плаши дека сопругата ќе го остави без пари Прочитај повеќе »

Scroll to Top