николина пишек

Ако требаше повторно да го изберам Видоје ќе барав предбрачен договор, Николина Пишек искрена за починатиот сопруг

Водителката Николина Пишек повторно зборуваше за својот починат сопруг Видоје Ристовиќ и врската која ја има со неговите родители мајка му Марија и свекор ѝ …

Ако требаше повторно да го изберам Видоје ќе барав предбрачен договор, Николина Пишек искрена за починатиот сопруг Прочитај повеќе »

Николина Пишек со турбан на глава ја шета Грција на 40 степени

Хрватската водителка Николина Пишек по Италија, сега ја шета Грција. Исто како и пред неколку дена во Рим, таа ги посети знаменитостите и другите убавини на …

Николина Пишек со турбан на глава ја шета Грција на 40 степени Прочитај повеќе »

Миша Гроф итно хоспитализиран, ја обвинува снаата за неговата здравствена состојба

Виктор Ристовиќ, попознат како Миша Гроф, завршил во болница, наводно поради конфликтот што го има со Николина Пишек, вдовицата на неговиот покоен син Видоје Ристовиќ. …

Миша Гроф итно хоспитализиран, ја обвинува снаата за неговата здравствена состојба Прочитај повеќе »

Миша Гроф подготвува нова тужба против Николина Пишек: Бара 800 илјади евра и тврди дека има љубовен дневник

Виктор Ристовиќ, попознат како Миша Гроф, не престанува да ја прогонува својата снаа Николина Пишек, која ја тужеше набргу по смртта на синот Видоје Ристовиќ. …

Миша Гроф подготвува нова тужба против Николина Пишек: Бара 800 илјади евра и тврди дека има љубовен дневник Прочитај повеќе »

Николина Пишек заврши во болница во Милано

Водителката Николина Пишек за време на посетата во Милано завршила во болница. Таа била на забава кај нејзината постара ќерка Хана Леонарда Цихој која дипломирала …

Николина Пишек заврши во болница во Милано Прочитај повеќе »

Љубовницата на Видоје Ристовиќ признала дека тој починал во нејзиниот кревет откако имале секс

Хрватската водителка Николина Пишек признала дека нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ кога починал бил со друга жена, а како што пишува Курир, неговата љубовница потоа …

Љубовницата на Видоје Ристовиќ признала дека тој починал во нејзиниот кревет откако имале секс Прочитај повеќе »

Миша Гроф ќе објави дневник со имиња со кои Николина Пишек се забавувала додека била во брак со син му

Откако Николина Пишек рече дека сопругот Видоје Ристовиќ починал додека бил со љубовницата, се јави и нејзиниот бивш свекор Миша Гроф. Тој рече дека ништо …

Миша Гроф ќе објави дневник со имиња со кои Николина Пишек се забавувала додека била во брак со син му Прочитај повеќе »

Видоје бил со љубовницата вечерта кога починал, тврди неговата сопруга Николина Пишек

Хрватската водителка Николина Пишек во подкастот кај Татјана Јуриќ рече дека нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ имал љубовница, која била со него вечерта кога починал. Пишек …

Видоје бил со љубовницата вечерта кога починал, тврди неговата сопруга Николина Пишек Прочитај повеќе »

Николина Пишек ја реновира луксузната вила, за која има судски спор со свекорот

Хрватската водителка Николина Пишек покажа како се ужива во убавото време, покрај базен и прекрасен поглед. Станува збор за вила која ја купиле таа и …

Николина Пишек ја реновира луксузната вила, за која има судски спор со свекорот Прочитај повеќе »

Борба за наследството: Бившата сопруга на Видоје и свекорот Миша сакаат да ѝ ја земат куќата на Николина во Загреб

Бившата сопруга на Видоје Ристовиќ и неовиот татко Миша Гроф сакаат да ѝ ја земат куќата на Николина во Загреб, пренесоа хрватските медиуми. Николина веќе …

Борба за наследството: Бившата сопруга на Видоје и свекорот Миша сакаат да ѝ ја земат куќата на Николина во Загреб Прочитај повеќе »

Свекорот на Николина Пишек поставил надзорни камери на гробот на неговиот син за да докаже дека водителката не го посетува

Водителката Николина Пишек која неодамна стана заштитно лице на РТЛ и е модератор на емисијата „Маскиран пејча“. Во интервју открива детали за приватноста и за …

Свекорот на Николина Пишек поставил надзорни камери на гробот на неговиот син за да докаже дека водителката не го посетува Прочитај повеќе »

(Видео) Николина Пишек е новата водителка на телевизијата РТЛ

Хрватската водителка Николина Пишек се вработила во РТЛ Телевизија. Таа објави видео на Инстаграм како чекори низ ходниците на телевизијата и напиша „нов почеток“. Пишек …

(Видео) Николина Пишек е новата водителка на телевизијата РТЛ Прочитај повеќе »

Николина Пишек како модел во новогодишни фустани со пердуви од ној и гавран

Николина Пишек е ѕвездата на новата кампања на дизајнерка Моника Саблиќ од Сплит. Телевизиската водителка која повторо се врати на малите екрани, овој пат реши …

Николина Пишек како модел во новогодишни фустани со пердуви од ној и гавран Прочитај повеќе »

Николина Пишек пет месеци по смртта на сопругот ја продаде нивната луксузна вила во Загреб

Луксузната вила на Николина Пишек-Ристовиќ и нејзиниот покоен сопруг Видојe Ристовиќ во загрепско Шестине се најде на страниците на огласите во Хрватска, а оваа куќа …

Николина Пишек пет месеци по смртта на сопругот ја продаде нивната луксузна вила во Загреб Прочитај повеќе »

По смртта на сопругот, Николина Пишек со ќерката се опуштаат на море во Хрватска

Хрватската водителка Николина Пишек летува на јадранскиот брег, заедно со ќерка си, само неколку месеци откако почина нејзиниот сопруг. На социјалните мрежи таа сподели фотографии …

По смртта на сопругот, Николина Пишек со ќерката се опуштаат на море во Хрватска Прочитај повеќе »

(Фото) По еден месец од смртта на сопругот, Николина Пишек со црвен кармин и фустан се враќа на телевизија

Водителката Николина Пишек на социјалните мрежи објави фотографија со која најави нов прокет. Ова е прв работен ангажман на водителката по смртта на нејзиниот сопруг …

(Фото) По еден месец од смртта на сопругот, Николина Пишек со црвен кармин и фустан се враќа на телевизија Прочитај повеќе »

Таткото на Видоје тврди дека Николина Пишек ја интересираат само пари, а водителката врати дека ѝ го оспорува правото на наследство

Таткото на покојниот Видоје Ристовиќ и го оспорува правото на наследство на неговата снаа, Николина Пишек. Тој тврди дека Николина управувала со парите додека бил …

Таткото на Видоје тврди дека Николина Пишек ја интересираат само пари, а водителката врати дека ѝ го оспорува правото на наследство Прочитај повеќе »

Сопругот на Николина Пишек бил пијан пред да почине, покажала обдукцијата

Воспаление на срцевиот мускул од вирусно потекло е причината за смртта на сопругот на хрватската водителка Николина Пишек, Видоје Ристовиќ. Покажале резултатаите од обдукцијата на …

Сопругот на Николина Пишек бил пијан пред да почине, покажала обдукцијата Прочитај повеќе »

Прости ми за секоја тага, Николина Пишек се збогува од сопругот Видое

Водителката Никола Пишек се прости од нејзиниот сопруг, историчарот по уметност Видоје Ристовиќ, кој почина викендот со емотивна посвета. „Сакаме вака да те паметиме. Насмена, …

Прости ми за секоја тага, Николина Пишек се збогува од сопругот Видое Прочитај повеќе »

Тешко ми е без него, водителката Пишек неутешна по смртта на сопругот

По смртта на Видое Ристовиќ, сопругата и водителка Николина Пишек дојде во Белград и рече дека сè уште не ја знае причината за неговата смрт …

Тешко ми е без него, водителката Пишек неутешна по смртта на сопругот Прочитај повеќе »

Scroll to Top