нивес целзиус

Нивес Цилзиус во црвено-бело бикни за поддршка на коцкестите на Мундијалот во Катар

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзијус (40) објави уште еден нов стајлинг, за поддршна на фудбалската хрватската репрезентација на Мундијалот во Катар. Таа ќе навива …

Нивес Цилзиус во црвено-бело бикни за поддршка на коцкестите на Мундијалот во Катар Прочитај повеќе »

(Видео) Нивес Целзиус на гости кај Пендаровски, на влегување ги бакна гардистите

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзиус викендов беше во посета на Скопје. Таа беше и во вила Водно, кај претседателот Пендаровски, а на влегување објави …

(Видео) Нивес Целзиус на гости кај Пендаровски, на влегување ги бакна гардистите Прочитај повеќе »

(Фото) Нивес Целзиус направи шпага на ѕид

Хрватската пејачка, глумица и старлета Нивес Целзиус повторно го привлече вниманието на јавноста откако на „Инстаграм“ објави слика на која прави шпага на ѕид. „Моите …

(Фото) Нивес Целзиус направи шпага на ѕид Прочитај повеќе »

Нивес до Рубен: Сладок си, но денес ќе плачеш

Пејачката Нивес Целзиус (36) уште еднаш покажа колку е голем фан на хрватската фудбалска репрезентација. На социјалните мрежи објави порака со фотографија што му ја …

Нивес до Рубен: Сладок си, но денес ќе плачеш Прочитај повеќе »

Scroll to Top