ноќ

Мајкл Вулф за мистериозните солзи на Меланија Трамп во изборната ноќ

Претставници на претседателот и првата дама на САД, Доналд и Меланија Трамп, ги демантираа наводите изнесени во новата книга на авторот Мајкл Вулф, „Оган и …

Мајкл Вулф за мистериозните солзи на Меланија Трамп во изборната ноќ Прочитај повеќе »

Лепа Брена уловена во Трговски центар – пејачката се подготвува за најлудата ноќ

Папраците ја сликале Лепа Брена на шопинг во познат трговски центар во Белград. Папарацото на Курир ја сликал газдарицата на Гранд како ги обиколува продавницте. …

Лепа Брена уловена во Трговски центар – пејачката се подготвува за најлудата ноќ Прочитај повеќе »

Преку ноќ ја отстранува и ги чисти градите од насобраната слуз

Секој имал можност да се соочи со постојана кашлица, што е многу непријатно, а со тоа и не спречува во секојдневните работи. Во такви случаи, ние …

Преку ноќ ја отстранува и ги чисти градите од насобраната слуз Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) „МОНСТРУМ“ – Овој човек секоја ноќ УБИВА по 1000 комарци, а како мамка го користи своето куче

Инаку питбулот никогаш не бил каснат од комарците. Комарците во летните месеци се најлош ноќен кошмар за сите луѓе, но Дан Ројас го има решението …

(ВИДЕО) „МОНСТРУМ“ – Овој човек секоја ноќ УБИВА по 1000 комарци, а како мамка го користи своето куче Прочитај повеќе »

(ФОТО) Лукас се отвори – Соња со ќерка и летува во хотел каде цената за една ноќ е минимум 300 евра

Соња Вуксановиќ веќе неколку дена престојува во Порто Монтенегро, во најлуксузниот хотел во тој дел од Црна Гора. Иако Аца Лукас, изјави дека се развел …

(ФОТО) Лукас се отвори – Соња со ќерка и летува во хотел каде цената за една ноќ е минимум 300 евра Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ја поминала првата брачна ноќ во Сараево – Ова е првиот сопруг на Цеца, еве како се разделиле

Една провокатовна фотографија кружи на Интернет со уште попровокативни наслови, дека ова е мажот со кој Цеца била во брак пред Аркан. Порталот Аура од …

(ФОТО) Ја поминала првата брачна ноќ во Сараево – Ова е првиот сопруг на Цеца, еве како се разделиле Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа добива 10.000 евра бакшиш за една ноќ – Со нејзиниот хит ќе лудувате до зори

Се случувало да ми кажат: „Немам повеќе, се ти дадов, единствено кожата од грбот да ја скинам“, а јас им велам: „Нема врска, можете и …

(ВИДЕО) Таа добива 10.000 евра бакшиш за една ноќ – Со нејзиниот хит ќе лудувате до зори Прочитај повеќе »