орландо блум

(Видео) Мислев дека ќе останам парализиран и дека никогаш нема да одам, Орландо Блум зборуваше за несреќата што ја доживеал на 19 години

Актерот Орландо Блум во видео кое го објави на „Инстаграм“ зборуваше за несреќата што ја доживеал на 19 години. Рече дека тоа бил најтешкиот период …

(Видео) Мислев дека ќе останам парализиран и дека никогаш нема да одам, Орландо Блум зборуваше за несреќата што ја доживеал на 19 години Прочитај повеќе »

Орландо Блум бушав и по сандали шета низ Беверли Хилс

Бушав, лежерна бела маица, зелени широки панталони и сандали, актерот Орландо Блум фотографиран е како шета низ Беверли Хилс. Обожавателите на ѕвездата од „Господарот на прстените“ …

Орландо Блум бушав и по сандали шета низ Беверли Хилс Прочитај повеќе »

Орландо Блум не сака да се венча со Кети Пери заради предбрачниот договор, не сака да ѝ исплати милион долари ако ја изневери

Глумецот Орландо Блум не сака да се венча со неговата партнерка, пејачката Кети Пери поради предбрачниот договор. Според светските таблоиди, во договорот постојат неколку клаузули …

Орландо Блум не сака да се венча со Кети Пери заради предбрачниот договор, не сака да ѝ исплати милион долари ако ја изневери Прочитај повеќе »

(Фото) Кети Пери и Орландо Блум им се нови соседи на Хари и Меган, за вилата со поглед на океан потрошиле 14,5 милиони евра

Пејачката Кети Пери и нејзиниот сопруг, глумецот Орландо Блум, ќе им бидат нови соседи на популарната двојка Хари и Меган Маркл. Тие за вилата во …

(Фото) Кети Пери и Орландо Блум им се нови соседи на Хари и Меган, за вилата со поглед на океан потрошиле 14,5 милиони евра Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе биде кума на ќерката на Кети Пери

Џенифер Анистон ќе им биде кума на Кејти Пери и Орландо Блум, пишуваат светските медиуми. Пејачката се одлучи нејзината долгогодишна пријателка да ѝ биде кума …

Џенифер Анистон ќе биде кума на ќерката на Кети Пери Прочитај повеќе »

Ликот на Кети Пери на средство за дезинфекција за раце

Кети Пери направи средство за дезинфикација на рацете со нејзиниот лик. Таа се пофали со својот нов производ на „Фејсбук“. „Сонував за овој производ три …

Ликот на Кети Пери на средство за дезинфекција за раце Прочитај повеќе »

(Фото) „Не ми е толку голем“, реагира Орландо Блум откако го сликаа гол додека весла

Актерот Орландо Блум се најде среде скандал откако бил фотографиран гол додека весла на штица за сурфање заедно со свршеницата Кети Пери. Медиумите ги објавија …

(Фото) „Не ми е толку голем“, реагира Орландо Блум откако го сликаа гол додека весла Прочитај повеќе »

Веридба, па веднаш бебе, Кети Пери и Орландо Блум сакаат да станат родители

Извор близок до пејачката Кети Пери и актерот Орландо Блум вели дека двјацата сакаат да станат родители колку е можно побрзо. Познатата двојка се сврши …

Веридба, па веднаш бебе, Кети Пери и Орландо Блум сакаат да станат родители Прочитај повеќе »

Кети Пери и Орландо Блум се верија за Денот на вљубените

Пејачката Кети Пери и глумецот Орландо Блум се верија за Св. Валентин. Веста за свршувачката прва ја откри пејачката која сподели слика на „Инстаграм“ и …

Кети Пери и Орландо Блум се верија за Денот на вљубените Прочитај повеќе »

(Фото) Орландо Блум неодолив и на седум години

Холивудскиот актер Орландо Блум кој вчера го прослави својот 42 роденден, објави фотографија од детството, на која имал само седум години. Голем број фанови меѓу …

(Фото) Орландо Блум неодолив и на седум години Прочитај повеќе »

Орландо Блум ги собра колегите од „Господарот на прстените“

Англискиот актер Орландо Блум (41) ги собра колегите од трилогијата „Господарот на прстените“. Средбата е 15 години по снимањето на последниот филм. Актерот објави селфи …

Орландо Блум ги собра колегите од „Господарот на прстените“ Прочитај повеќе »