призна

Дарко Лазиќ за првпат во јавност призна дека се дрогира

Дарко Лазиќ претходната ноќ имал настап во еден белградски клуб, што било неговото прво појавување пред медиумите по скандалот со снимката на која се гледа …

Дарко Лазиќ за првпат во јавност призна дека се дрогира Прочитај повеќе »

Холандската влада призна за постоењето хемтрејлс

Видеото што се појави во јавноста го разоткри дејствувањето на еден претставник во владата од холандското Министерство за околина, кој јавно призна дека неговите работодавци …

Холандската влада призна за постоењето хемтрејлс Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот

Џеј Зи за првпат откри што се случувало по прочуената тепачка во лифт во кој тој го извлече подебелиот крај кога ја нападна Соланж Ноулс.Пред …

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Жељко Самарџиќ по 40 години брак ЈАВНО призна дека ја изневерил сопругата

Познатиот пејач откри дека сепак бил неверен во неговата емотивна врска со сопругата Маја.Жељко Самарџиќ и ден денешен важи за миленик меѓу жените. Популарниот пејач …

(ФОТО) Жељко Самарџиќ по 40 години брак ЈАВНО призна дека ја изневерил сопругата Прочитај повеќе »

Дино Мерлин призна што мисли за музичката сцена

Познатиот пејач Дино Мерлин  веќе со децении прави хитови, но овојпат тој ја пркоментирал актуелната тренд музика која се слуша во регионот. „Денес на публиката …

Дино Мерлин призна што мисли за музичката сцена Прочитај повеќе »

Тилерсон го призна поразот на САД во Сирија

Државниот секретар на САД Рекс Тилерсон, во текот на разговорот со главниот секретар на ОН Антонио Гутерес, изјави дека судбината на сирискиот претседател Башар ал-Асад …

Тилерсон го призна поразот на САД во Сирија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста

Српската дива Светлана Ражнатовиќ Цеца, беше гостинка во познатото српско шоу на Огнен Амиџич, па тој и постави интересно и незгодно прашање. Тој ја праша …

(ВИДЕО) Цеца призна на колку години ја изгубила невиноста Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава

Луна Џогани искрено во разговор со репортерите откри за што најмногу размислува во последните денови и која идеја наскоро ќе ја реализира. Ќерката на Анабела …

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава Прочитај повеќе »

Scroll to Top