проговори

Сека Алексиќ проговори за наводната тепачка со Дара Бубамара

И покрај тоа што до неодамна приказните дека Сека Алексиќ и Дара Бубамара повеќе не се во добри односи беа само шпекулации, сега и официјално …

Сека Алексиќ проговори за наводната тепачка со Дара Бубамара Прочитај повеќе »

Рада Манојловиќ проговори за сексуалните малтретирања на естрадата

Во екот на приказните за злоставувањата и сексуалното вознемирување на познатите жени во Холивуд, медиумите во балканот ја покренаа иницијативата да истражат што се случува …

Рада Манојловиќ проговори за сексуалните малтретирања на естрадата Прочитај повеќе »

Поранешен илуминат проговори за ХААРП и за Путин – откривме начин како да го исклучиме Сонцето

Илуминатите со години се главна тема на теоретичарите на заговор во светот. Сега можеби прв пат ја добиваме вистинската слика што навистина се случувало внатре …

Поранешен илуминат проговори за ХААРП и за Путин – откривме начин како да го исклучиме Сонцето Прочитај повеќе »

Уште една жена од Холивуд го обвини Бен Афлек

Откако Холивуд беше вџашен од приказната за славниот продуцент Харви Вајнштајн, за тоа како тој сексуално уценувал некои дами од светскиот шоу-бизнис, сега се појавија  …

Уште една жена од Холивуд го обвини Бен Афлек Прочитај повеќе »

Човекот кој имал 256 години, пред смртта одлучил да проговори за големата тајна

Ова не е шега, тој навистина постоел. Запознајте го Ли Чинг Јуен, човекот кој живеел неверојатни 256 години, нешто што го потврди и самиот Њујорк …

Човекот кој имал 256 години, пред смртта одлучил да проговори за големата тајна Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег

Од големата љубов меѓу Аца Лукас и Бранислава Пашајлија не остана ништо, а и двајцата деновиве се во жижата на јавноста. Таа и Аца Лукас …

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Синот на Лепа Брена по 17 години проговори за киднапирањето

Младиот Стефан доживеа ужас, кој никогаш докрај не е разрешен, што е најболната рана на неговата мајка и целото семејство.Како што Лепа Брена повеќе пати …

(ВИДЕО) Синот на Лепа Брена по 17 години проговори за киднапирањето Прочитај повеќе »

Ќерката на Митиќ проговори за одземањето на имотот поради наводните долгови на починатиот глумец

Повод за приказната дека Богољуб Митиќ Ѓоша, ќе му го запленат имотот поради долговите кои ги направил, беше причина да репортерите веднаш стапат во контакт …

Ќерката на Митиќ проговори за одземањето на имотот поради наводните долгови на починатиот глумец Прочитај повеќе »

Scroll to Top