раскинувањето

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот

Бранислава Пашајлија во својата секси фотка напиша: „Црна магична жена“. По кратката и бурна романса со Аца Лукас, Бранислава Пашајлија, ги избриша сите налози на …

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Јелена по раскинувањето со Даки, се појави со емотивна видео порака

Поранешната учесничка на „Парови“ сепак проговори за раскинувањето со дечкото, за кого требаше да се омажи.Јелена Круниќ и Даниел Савиќ ја завршија врската, која овие …

(ВИДЕО) Јелена по раскинувањето со Даки, се појави со емотивна видео порака Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег

Од големата љубов меѓу Аца Лукас и Бранислава Пашајлија не остана ништо, а и двајцата деновиве се во жижата на јавноста. Таа и Аца Лукас …

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег Прочитај повеќе »

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас

Аца Лукас и Бранислава Пашајлија ја овековечија едно ипол месечната врска.По месец дена, Аца Лукас стави точка на врската со Бранислава Пашајлија, од Лозница. Како …

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас Прочитај повеќе »

Scroll to Top