сакаше

(Видео) Публиката не сакаше да си оди од концертот на „Меморија“

По 25 години од последниот настап, вчеравечер, „Меморија“ го одржа долго најавуваниот концерт во „Метрополис арената“. Дека сеуште се „оганот под ѕвездите“, потврдија и тие, …

(Видео) Публиката не сакаше да си оди од концертот на „Меморија“ Прочитај повеќе »

Ивана сака да го посети гробот на својот свршеник кој сакаше да ја убие

Актерката Ивана Панзаловиќ (30), која пред два дена излезе од болница бидејќи на 7 септември беше застрелана од својот свршеник Срѓан Цветановиќ (59), кој потоа …

Ивана сака да го посети гробот на својот свршеник кој сакаше да ја убие Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се сеќавате на Зорка која никој не сакаше да ја жени? – Денес е во брак иизгледа вака

Сигурно се сеќавате на Зорка која не сакаше никој да ја ожени. Сепак, приказната доби вистински пресврт, па откако Зорка се претвори од грдо пајче …

(ФОТО) Се сеќавате на Зорка која никој не сакаше да ја жени? – Денес е во брак иизгледа вака Прочитај повеќе »

(ФОТО) Груевски се фати за орото – Не сакаше да биде „коловоџа“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, вчера беше гостин на традиционалната Комитска вечер, која ја организираат сите општински комитети на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во организација на ОК …

(ФОТО) Груевски се фати за орото – Не сакаше да биде „коловоџа“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top