сандра

(ВИДЕО) Човекот кој не се поколеба да ја праша Сандра Африка на матура

Момчето од Нов Жедник, кој бил во центарот на внимание минатата година, не можевме досега да го видиме во јавноста. Пред година дена, Душан Вуковиќ …

(ВИДЕО) Човекот кој не се поколеба да ја праша Сандра Африка на матура Прочитај повеќе »

Сандра Африка одговори на приказните за тајната врска со фудбалерот – Жестоко го спушти

Хаос настана поради нивната заедничка фотографија, а пејачката сега објасни за што всушнсот се работи. Веста која се појави во медиумите, дека Сандра Африка наводно …

Сандра Африка одговори на приказните за тајната врска со фудбалерот – Жестоко го спушти Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Медуза ги шокираше сите – Никој не може да поверува дека ова и е новиот имиџ

Поранешната учесничка на „Парови“ ги изненади сите со својот нов имиџ. Иако ваквите промени обично се однесуваат на зголемувањето на градите, или усните, Медуза се …

(ФОТО) Сандра Медуза ги шокираше сите – Никој не може да поверува дека ова и е новиот имиџ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа

Сандра Африка повторно ја рапламна фантазијата на припадниците на посилниот пол. Сандра Африка важи за една од најатрактивните девојки на естрадата. Таа на Инстаграм го …

(ФОТО) Сандра Африка го истури совршениот задник, а машките зинаа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа!

Пејачката со колешката Љупка Стевиќ позираше на море во целосно природно издание. Иако секогаш воглавно ја гледате средена и нашминкана, како на малите екрани, така …

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа! Прочитај повеќе »

Scroll to Top