Сани Гроздановска

Сани Гроздановска ќе се мажи по третпат, менаџер на хотели е новата љубов на пејачката

Фолк-пејачката Сани Гроздановска се сврши по само еден месец врска, а зад себе веќе има два брака. Таа објави заедничка фотографија со нејзиниот нов свршеник, …

Сани Гроздановска ќе се мажи по третпат, менаџер на хотели е новата љубов на пејачката Прочитај повеќе »

(Фото) По фолк-пејачката Сани, и харфистката Сара Мејс се пофали со тетоважата

Пејачката и харфистка Сара Мејс се пофали со новата тетоважа која ја направи на десната рака. Таа за 8 март откри дека нацртала глуварче, а …

(Фото) По фолк-пејачката Сани, и харфистката Сара Мејс се пофали со тетоважата Прочитај повеќе »

(Фото) Сани се пофали со огромна тетоважа преку целиот грб

Пејачката Сани Гроздановска ја покажа новата тетоважа. Таа истетовира голем виолински клуч со  ружи на грбот, петолиние и ноти. Меѓу нив напишала „Љубов“ и „Независност“. …

(Фото) Сани се пофали со огромна тетоважа преку целиот грб Прочитај повеќе »

(Фото) Сани ја покажа помалата ќерка Ева

Фолк-пејачката Сани Гроздановска објави фотографија со својата помала ќерка Ева, која ја доби од бракот со Мартин. Сани по породувањето за медиумите изјави дека брзо …

(Фото) Сани ја покажа помалата ќерка Ева Прочитај повеќе »

(Фото) Сани ја покажа постарата ќерка

Постарата ќерка на фолк-пејачката Сани Гроздановска, Викторија, наполни 9 години. Пејачката на социјалните мрежи ѝ напиша емотивна порака. „Мојата поддршка, мојата другарка, мојата среќа, мојата …

(Фото) Сани ја покажа постарата ќерка Прочитај повеќе »

Ирена и Сани секси во црвено

Водителката Ирена Спировска и фолк-пејачката Сани Гроздановска привлекоа најмногу внимание на вчерашниот фолк фестивал „Валандово“. Двете се појавија на сцената облечени во долги црвени фустани. …

Ирена и Сани секси во црвено Прочитај повеќе »

Сани пред породување го покажа трудничкото стомаче

Популарната фолк пејачка Сани Гроздановска, сопругот Мартин и нејзината ќеркичка од првиот брак, Викторија, заминаа на меден месец во Турција. Сани ги користи последните деновиве од летото за …

Сани пред породување го покажа трудничкото стомаче Прочитај повеќе »