силување

Роднина на кралицата Елизабета обвинет е за силување 11- годишно момче

Лордот Маунтбатен е обвинет за злоупотреба на 11-годишно момче во дом за деца, 43 години по неговата смрт. Артур Смит тврди дека во 1977 година, …

Роднина на кралицата Елизабета обвинет е за силување 11- годишно момче Прочитај повеќе »

Го силувала кога имал 12 години, по неколку години се венчале

Наставничката Мери Кеј Летурно во 1997 година е осудена дека го силувала својот 12-годишен ученик Вили Фаулау. Мери Кеј имала 34 години и четири деца. …

Го силувала кога имал 12 години, по неколку години се венчале Прочитај повеќе »

Германски лекар осуден за дрогирање и силување на десетици жени при лажно истражување за ракот

Германскиот лекар е осуден затоа што давал седативи и потоа силувал десетици жени во лажното истражување за ракот. Лекарот кој уверил 23 жени да учествуваат …

Германски лекар осуден за дрогирање и силување на десетици жени при лажно истражување за ракот Прочитај повеќе »

Чарли Шин обвинет дека силувал тринаесетгодишен актер, кој подоцна починал од дрога

Поранешниот актер Доминик Браши тврди дека холивудската ѕвезда Чарли Шин во 1986 година за време на снимањето на филмот „Лукас“ го силувал сега веќе починатиот …

Чарли Шин обвинет дека силувал тринаесетгодишен актер, кој подоцна починал од дрога Прочитај повеќе »

Познатиот американски рапер Нели уапсен поради силување!

Познатиот американски рапер Нели е уапсен поради силување. Како што пренесуваат светските медиуми, 42 годишна жена го обвинила дека сексуално ја нападнал во автобус во …

Познатиот американски рапер Нели уапсен поради силување! Прочитај повеќе »

Зад мегахитот се крие приказна за силување: Постојано го пеете рефренот, а не ја знаете вистината

Малкумина се оние што не ја знаат оваа песна. Песната „Воли те твоја звер“, која ја изведува бендот „Диви ангели“, во себе крие страшна приказна. …

Зад мегахитот се крие приказна за силување: Постојано го пеете рефренот, а не ја знаете вистината Прочитај повеќе »

Scroll to Top