син

Синот на Арнолд Шварценегер сака да изгледа како татко му, вежба модерен бодибилдинг

Синот на познатиот актер Арнолд Шварценегер често истанува колку е важно спортувањето и на социјалните мрежи покажува дека добро се грижи за одржување на фит …

Синот на Арнолд Шварценегер сака да изгледа како татко му, вежба модерен бодибилдинг Прочитај повеќе »

Фолк-пејачката Даниела Темелковска го ожени синот, свекрвата највесела пееше песни од Северина

Фолк пејачката Даниела Темелковска го ожени синот Даниел. Свадбата била во еден скопски ресторан. Според кажувањта на гостите, ова било свадба за паметење оти имало …

Фолк-пејачката Даниела Темелковска го ожени синот, свекрвата највесела пееше песни од Северина Прочитај повеќе »

Мадона и синот Роко заедно ги прославија родендените на Сицилија

Поп-пејачката Мадона во моментов престојува на Сицилија, Италија, заедно со нејзиниот син Роко Ричи, каде ги прославија своите  родендени кои се само неколку дена разлика. …

Мадона и синот Роко заедно ги прославија родендените на Сицилија Прочитај повеќе »

(Галерија) Ѓоковиќ и синот играа тенис на паузите на Вимблдон и станаа хит на социјалните мрежи

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ објави фотографија со синот Стефан од тенискиот терен. Фотографиите од семејството Ѓоковиќ кои беа објавени по тренингот на Новак на терените на …

(Галерија) Ѓоковиќ и синот играа тенис на паузите на Вимблдон и станаа хит на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Бен Афлек му даде „ламборгини“ на 10-годишниот син, а тој го удри во „бмв“

Десетгодишниот син на актерот Бен Афлек, Семјуел, предизвика сообраќајна незгода кога со „ламборгини“ удри во друг спортски автомобил. Несреќата се случила кога зад воланот на …

Бен Афлек му даде „ламборгини“ на 10-годишниот син, а тој го удри во „бмв“ Прочитај повеќе »

(Видео) Синот на Новак Ѓоковиќ стана хит кога му постави смешно прашање на татка си

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ во моментот престојува во Лондон, каде што има изнајмено куќа за своето семејство и за тимот за време на Вимблдон. Ѓоковиќ …

(Видео) Синот на Новак Ѓоковиќ стана хит кога му постави смешно прашање на татка си Прочитај повеќе »

Синот на Мик Џегер танцува како неговиот татко зад сцената за време на концертот на Ролинг Стоунс во Англија

Пет годишниот син на Мег Џегер Деверо, кој го има со неговата девојка Мелани Хемрик ги има истите потези на движење како неговиот татко. Девојката …

Синот на Мик Џегер танцува како неговиот татко зад сцената за време на концертот на Ролинг Стоунс во Англија Прочитај повеќе »

Ќе се жени синот на Ѓорѓе Балашевиќ, скромна српска свадба во Сремска Каменица

Алекса Балашевиќ, синот на починатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ, кон крајот на јуни ќесе жени со неговата девојка Николина. Свадбата е закажана  во Сремска Каменица со …

Ќе се жени синот на Ѓорѓе Балашевиќ, скромна српска свадба во Сремска Каменица Прочитај повеќе »

Дипломираше синот на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас

Мајкл Даглас и Кетрин Зета-Џонс го прославија дипломирањето на нивниот син Дилан Даглас.Тој дипломираше на Универзитетот Браун, во САД, а неговите родители на социјалните мрежи …

Дипломираше синот на Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас Прочитај повеќе »

(Фото) Синот на Дрејк покажа талент за уметност

Четири годишниот син Адонис на канадскиот пејач и актер Дрејк е талентиран мал уметник. Неговата мајка Софи Брусо сподели фотографија на која двајцата ги вежбаат …

(Фото) Синот на Дрејк покажа талент за уметност Прочитај повеќе »

(Галерија) Ким му организира забава со Хулк на синот, Канје не се појави на роденденот

Синот на Ким Кардашијан и поранешниот сопруг Канје Вест, Псалм Вест го прослави својот трети роденден. Роденденската забава била тематска инспирирана од светот на Марвел, …

(Галерија) Ким му организира забава со Хулк на синот, Канје не се појави на роденденот Прочитај повеќе »

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Глумецот Том Харди и неговата сопруга Шарлот Рилеј станаа радители на момче, а бебето го крстија Форест, по главниот лик од филмот „Форест Гамп“. Според …

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс Прочитај повеќе »

(Фото) Синот на Перо Камиказа наполни 30 години, три генерации на семејството славеа роденден

Перо Георгиевски – Камиказа, еден од членовите на групата „Меморија“, се пофали дека неговиот син Христијан го прослави 30. роденден. Тој сподели семејна слика на …

(Фото) Синот на Перо Камиказа наполни 30 години, три генерации на семејството славеа роденден Прочитај повеќе »

Scroll to Top