стомачните

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА!

Пејачката и овој пат навистина се занесе и претера во користењето на фотошоп – повторно во бикини.Маја Николиќ пред само неколку дена ја виде снимката …

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Прво ги покажа стомачните, а сега Калиниќ се сврте, а девојките останаа со зината уста

Актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ уживаше во крстарењето на бродот. Милан Калиниќ баш води сметка за своето тело. Тој редовно вежба, а има стомачни …

(ФОТО) Прво ги покажа стомачните, а сега Калиниќ се сврте, а девојките останаа со зината уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание. Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои …

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Снеже Велков ги покажа стомачните мускули

Некогашната водителка ја обожава професијата пилатес инструктор и секој нареден час ужива во неа. „Тренирај како ѕвер, изгледај како убавица“ е мотото на Снеже Велков. Деновиве …

(ВИДЕО) Снеже Велков ги покажа стомачните мускули Прочитај повеќе »

Scroll to Top