сцената

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите

Пејачот во последните месеци редовно посетува теретана, па на радост на девојките конечно се соблече и ги покажа резултатите. Милан Станковиќ некое време отсуствуваше од …

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна. Пејачките очигледно лудо …

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Калиниќ ја изведе на сцената босанската пејачка – Веќе на третиот чекор ПОКАЖА СЕ!

Маја во финалето на „Пинкови ѕвездички“ ја промовираше новата песна, во прилично „ризичен“ фустан… Големото суперфинале на „Пинкови ѕвездички“ одржано синоќа, во ревијалниот дел на …

(ФОТО) Калиниќ ја изведе на сцената босанската пејачка – Веќе на третиот чекор ПОКАЖА СЕ! Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Украинските танчери направија магија на сцената – Американското жири во ШОК!

Танчерската група од Украина „Light Balance“ го воодушеви жирито и гледачите на американското шоу „America’s Got Talent“ и заработи директен премин понатаму, благодарение на Tyri …

ВИДЕО: Украинските танчери направија магија на сцената – Американското жири во ШОК! Прочитај повеќе »

Scroll to Top