своите

(видео) Црногорец ги поздравува и ги пцуе пријателите додека вози

На фејсбук-страницата „Подгорички времеплов“ беше објавено видео на кое еден Црногорец додека вози попатно ги поздравува пријателите, па во себе ги пцуе и колне. Прво …

(видео) Црногорец ги поздравува и ги пцуе пријателите додека вози Прочитај повеќе »

Џим Кери: Луѓето можат да ги остварат своите сништа и да пронајдат мир

„Запрашајте се зошто сите го имаме најубавото чувство кога ќе научиме нешто убаво за друго човечко суштество, или кое било живо суштество? Мојата душа не …

Џим Кери: Луѓето можат да ги остварат своите сништа и да пронајдат мир Прочитај повеќе »

Тигарот Јаша првпат ги виде своите младенчиња

Тигарот Јаша во зоолошката градина во Хамбург првпат ги виде своите младенчиња. Првпат беше отстранета оградата и беше тргнато обезбедувањето. Првите месеци лицата од зоолошката …

Тигарот Јаша првпат ги виде своите младенчиња Прочитај повеќе »

(ФОТО) Генијални фотки од хотел кој со креативноста и одличната услуга ги изненадуваат своите гости

Хотелите можат да имаат свои предности, но и мани. Овој пат ќе се фокусираме на хотели кои нудат одлична услуга, а со својата креативност и …

(ФОТО) Генијални фотки од хотел кој со креативноста и одличната услуга ги изненадуваат своите гости Прочитај повеќе »

(ФОТО) Српската пејачка ги завзема сите секси диви пози и ги покажа своите атрибути

Душица Грабовиќ им приреди на мажите вистинска летна разгледница од базенот. Пејачката е позната по провокациските секси фотки на социјалните мрежи, но секогаш успева да …

(ФОТО) Српската пејачка ги завзема сите секси диви пози и ги покажа своите атрибути Прочитај повеќе »

Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци!

Бијонсе на својот Инстаграм профил ја постави првата фотографија од близнаците Руми и Сер Картера. Месец дена по породувањето, пејачката утрово на Инстаграм ја објави …

Бијонсе ја објави првата слика од своите близнаци! Прочитај повеќе »

Амиш доби шестгодишна робија, затоа што ги одгледувал и продавал своите билни лекови

Утрото на 30 јуни 2017 година, сојузниот судија, осуди Амиш, маж на шест години затвор. Неговите злочини се: изработка и продажба на билни здравствени производи, …

Амиш доби шестгодишна робија, затоа што ги одгледувал и продавал своите билни лекови Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Исповед на манекенка – „Како ги засакав своите брчки“

Сара Гурц има 26 години, и е манекенка, и покрај фактот дека како десетгодишно девојче и било поставена дијагноза Elers – Danlos синдром. Овој синдром …

(ВИДЕО) Исповед на манекенка – „Како ги засакав своите брчки“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top