Таа

(ФОТО) Сите мислат дека има 25 до 30 години, а таа…

Италијанската актерка Памела Прати има тело на кое можат да и позавидат речиси сите девојки.Водителката, која е позната по сјајната линија и тело на кое …

(ФОТО) Сите мислат дека има 25 до 30 години, а таа… Прочитај повеќе »

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа

Љубовниот заплет околу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ, добива нова димензија, односно се случи пресврт. Веста за раскинување со новата девојка Бранислава и Лукас ги …

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) БОМБА и на 50 години – Таа се соблече во бикини, а мажите паднаа во транс

Некогашната натпреварувачка од емисијата „Никогаш не е доцна“, Билјана Прокиќ, објави фотографија која баш ќе ви го привлече вниманието. Љубителите на емисијата „Никогаш не е …

(ВИДЕО) БОМБА и на 50 години – Таа се соблече во бикини, а мажите паднаа во транс Прочитај повеќе »

(ФОТО) Таа има 52. години но кој би рекол – Вели дека не старее со намирница која чини 200 денари

Таа има 52. години, а изгледа како млада девојка. Тајната на Памела Џејкобс од Велика Британија е тоа што користи една намирница која ја има …

(ФОТО) Таа има 52. години но кој би рекол – Вели дека не старее со намирница која чини 200 денари Прочитај повеќе »

(ФОТО) Влегува во авион црна, излегува црвена – Која е таа?

Погледнете ги фотките и за што Меланија Трамп во Вашингтон влезе во авион за Париз: А потоа, по осум часовен лет, авионот слета во Париз …

(ФОТО) Влегува во авион црна, излегува црвена – Која е таа? Прочитај повеќе »

ФОТО: И ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ: Хурем позираше во бикини

Мерјем Узерли, позната како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, е доста активна по социјалните мрежи. Хурем на Инстаграм објави фотографија во костим за капење која …

ФОТО: И ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ: Хурем позираше во бикини Прочитај повеќе »

Scroll to Top