тетоважи

Значењето на тетоважите на Златан Ибрахимовиќ: На стомакот има порака до новинарите и навивачите

Фудбалерот Златан Ибрахимовиќ, кој во моментов го носи дресот на „Милан“, открива кое е значењето на тетоважите што ги има истетовирано на неговото тело. Ги …

Значењето на тетоважите на Златан Ибрахимовиќ: На стомакот има порака до новинарите и навивачите Прочитај повеќе »

(Фото) Џастин Бибер ги покажа сите тетоважи

Поп-ѕвездата Џастин Бибер е голем љубител на тетоважи. Преку својот инстаграм-профил тој сподели фотографија на која ги покажа сите тетоважи на својот стомак и на …

(Фото) Џастин Бибер ги покажа сите тетоважи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ОГРОМНИ ГРАДИ и секси тетоважи – Кача објави жешка снимка во бикини

Ѕвездата на Гранд повторно го привлече вниманието. Катарина Грујиќ важи за една од најатрактивните музички ѕвезди во Србија. Таа во моментов престојува во Црна Гора, …

(ВИДЕО) ОГРОМНИ ГРАДИ и секси тетоважи – Кача објави жешка снимка во бикини Прочитај повеќе »

Мајстор за тетоважи од Скопје ја оживеа Марилин Монро преку лист хартија!

Мајсторот за тетоважи ги изненади своите пријатели на Фејсбук со фотографија од Мерилин Монро која сам ја нацртал. Згодното момче кое во изминатите години буквално …

Мајстор за тетоважи од Скопје ја оживеа Марилин Монро преку лист хартија! Прочитај повеќе »

ОТКРИВАМЕ: Каде боли, а каде не боли да се тетовирате

Тетоважите не се за секого, а оние кои ќе решат да се тетовираат, а не поднесуваат болка, нека изберат тетоважата да го краси најнеосетливото место …

ОТКРИВАМЕ: Каде боли, а каде не боли да се тетовирате Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ги силните тетоважи кои ги има новата девојка на Аца Лукас

Бранислава е голем љубител на тетоважите кои ги има на секој дел од телото. Бранислава и Соња дефинитивно немаат многу сличности, барем кога е физичкиот …

(ФОТО) Погледнете ги силните тетоважи кои ги има новата девојка на Аца Лукас Прочитај повеќе »

Scroll to Top