Том Харди

Том Харди победи во шампионат на џиу-џицу

Глумецот Том Харди победи во шампионат во Џиу Џицу. Оскаровецот учествуваше на Отвореното првенство „Бразилиан Џиу Џитцу“ кое се одржа изминатиот викенд. Харди на големо …

Том Харди победи во шампионат на џиу-џицу Прочитај повеќе »

Кој ќе биде новиот Бонд? На листата со глумци за потенцијалниот агент 007 познати заводници и две жени

Неделава во Лондон премиерно беше прикажан најновиот дел од филмската франшиза за Џејмс Бонд, „За смрт нема време“. Ова продолжение ќе биде последно за глумецот …

Кој ќе биде новиот Бонд? На листата со глумци за потенцијалниот агент 007 познати заводници и две жени Прочитај повеќе »

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс

Глумецот Том Харди и неговата сопруга Шарлот Рилеј станаа радители на момче, а бебето го крстија Форест, по главниот лик од филмот „Форест Гамп“. Според …

Том Харди доби син, го крсти по омилениот филм со Том Хенкс Прочитај повеќе »

Том Харди се сели од Лондон оти го прогонува обожавателка

Светски познатиот глумец Том Харди го продава имотот во Лондон оти го прогонува обожавателка. Глумецот и претходно рекол дека сака да живее на помирно место и да …

Том Харди се сели од Лондон оти го прогонува обожавателка Прочитај повеќе »

Scroll to Top