запроси

(Видео) Девојка го побара за маж своето момче во трговскиот центар

Девојка среде трговски центар во градот Лагос во Нигерија го побарала за маж своето момче. Таа клекнала пред него и му го поставила прашањето дали …

(Видео) Девојка го побара за маж своето момче во трговскиот центар Прочитај повеќе »

(Видео) Пратеник му предложи брак на својот партнер во собранието

Во текот на дебатата за истополови бракови во парламентот во Австралија еден пратеник му предложи брак на своето момче додека стоел зад говорницата. Додека пратениците …

(Видео) Пратеник му предложи брак на својот партнер во собранието Прочитај повеќе »

Скијачот Антонио Ристевски ја побара за сопруга својата девојка

Македонскиот репрезентативец по алпско скијање, Антонио Ристевски, ја побара за сопруга својата девојка Софија. Антонио го сподели моментот на социјалните мрежи. 28-годишниот скијач доби голем …

Скијачот Антонио Ристевски ја побара за сопруга својата девојка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Откако Мили ја запроси Мирела драстично ја промени фризурата

Мирела сега е верена, па одлучила и да направи голема промена со својот досега препознатлив изглед Мирела Лапановиќ и Милутин Радосављевиќ Мили имаа турбилентна врска …

(ФОТО) Откако Мили ја запроси Мирела драстично ја промени фризурата Прочитај повеќе »

Scroll to Top