збесна

Дарко Лазиќ објави фотографија, од која Ана Севиќ збесна

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ издадоа соопштение во кое наведуваат дека се разделуваат со договор. Од тогаш, ниту еднаш не се огласија во јавноста. Имено, …

Дарко Лазиќ објави фотографија, од која Ана Севиќ збесна Прочитај повеќе »

Брена ја стави Цеца во документарец, а Карлеуша збесна

Пејачката Јелена Карлеуша прва го коментира третиот дел од документарниот филм за животот на Лепа Брена велејќи дека не може да поверува колку таа е …

Брена ја стави Цеца во документарец, а Карлеуша збесна Прочитај повеќе »

Рада збесна поради сестрата на Момир и ја откри вистината за нивниот однос

Емотивната врска меѓу Рада Манојловиќ и Момир Гајиќ заврши во октомври 2015 година, но некои работи кои се кријат за вистинските причини за истата, се …

Рада збесна поради сестрата на Момир и ја откри вистината за нивниот однос Прочитај повеќе »

(ВИДЕ) „ГЛЕДАЈ СЕГА“ – Рада збесна од љубомора во живо поради секси сцените на дечко и со манекенката во спотот

Позната е како искрена личност, а Рада и овој пат беше целосно природна, и без натегања одговараше на новиот спот на дечкото Харис Берковиќ. По …

(ВИДЕ) „ГЛЕДАЈ СЕГА“ – Рада збесна од љубомора во живо поради секси сцените на дечко и со манекенката во спотот Прочитај повеќе »

И пукна филм – Ана Николиќ збесна од шпекулациите за породувањето, еве што напиша

„За мене пишуваа се и сешто, еве деценија и половина… лажеа, измислуваа“, напиша пејачката на Инстаграм. По најновите дезинформации, од синоќа, дека Ана Николиќ се …

И пукна филм – Ана Николиќ збесна од шпекулациите за породувањето, еве што напиша Прочитај повеќе »

Scroll to Top