знаат

Малкумина го знаат вистинското име на Ален Исламовиќ

Како пејач во „Дивље Јагоде“ и „Бјело дугме“ Ален Исламовиќ жареше и палеше на музичката сцена на Југославија, но ретко кој знае како му е …

Малкумина го знаат вистинското име на Ален Исламовиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената?

Емина Јховиќ и Милица Тодоровиќ на големо се подготвуваат за новата песна, а заедно се нашле на снимањето на нивната нова песна. Пејачките очигледно лудо …

(ФОТО) Баш се палави! – Што прават Милица и Емина зад сцената? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка

Водителката и ѕвездата од првата сезона на српскиот „Велики Брат“, позираше во природно издание. Сите оние кои го следеа домашното издание „Велики Брат“ знаат која …

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за вилата на Кипар но никој не знае дека Цеца го има и ова

Освен што има луксузна вила на Кипар, цеца има и капела само за себе, а тоа е малку помалку познато. Капелата е осветена од свештениците на …

(ФОТО) Сите знаат за вилата на Кипар но никој не знае дека Цеца го има и ова Прочитај повеќе »

Scroll to Top