ѕвер

Светските медиуми им ги измерија лимузините на Трамп и Путин

Како што пренесуваат западните медиуми, лимузината на Путин е малку поголема од таа на Доналд Трамп. Рускиот претседател, Владимир Путин, за првпат својата нова лимузина …

Светските медиуми им ги измерија лимузините на Трамп и Путин Прочитај повеќе »

Миодраг улови вистински ѕвер од езерото – само главата му тежи 11 килограми

Не станува збор за рибарска приказна, што покажува и фотографијата, па сите оние што не веруваат може да се уверат дека борбата со оваа риба …

Миодраг улови вистински ѕвер од езерото – само главата му тежи 11 килограми Прочитај повеќе »

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР!

Популарниот актер објави фотографија на „Инстаграм“ што предизвика воодушевување кај сите што го следат. Тој е дел од актерската екипа на втората сезона на криминалистичката …

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР! Прочитај повеќе »

МАШИНА ОД 80.000 ЕВРА! – Ова е опасниот ЅВЕР кој го вози Ера!

Ера Ојданиќ не ги жалеше парите и се почасти со скапоцен автомобил. Пејачот купи ново возило, и покажа дека одлично му оди на деловен план. …

МАШИНА ОД 80.000 ЕВРА! – Ова е опасниот ЅВЕР кој го вози Ера! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Подарок од 160.000 евра – Погледнете каков ѕвер доби екс-учесникот во „Парови“

„Скромен подарок од мојот Зечан“, напиша поранешниот учесник на „Парови“. Младен Вулетиќ, кој можевме да го гледаме во ријалити шоуто „Парови“, се пофали на социјалните …

(ФОТО) Подарок од 160.000 евра – Погледнете каков ѕвер доби екс-учесникот во „Парови“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Тамара се раскопча и ги покажа огромните гради, а потоа и ѕверот од 100.000 евра!

Тамара дефинитивно му се врати на вообичаениот живот, а пред заминувањето на море се прошета низ улицата во брутална комбинација. Таа вчера со сестра и …

(ФОТО) Тамара се раскопча и ги покажа огромните гради, а потоа и ѕверот од 100.000 евра! Прочитај повеќе »

Scroll to Top