(Видео) Карлеуша го леташе нејзиниот авион

By

Пејачката Јелена Карлеуша синоќа имаше концерт во Охрид, а веднаш потоа со нејзиниот приватен авион се врати во Белград.

Таа за време на летот се забавуваше, а во еден момент седна и на местото на копилотот и управуваше со авионот. Заедно со пилотот тие безбедно слетаа на пистата во Белград.

Пејачката објави видео и се пофали на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Up in the clouds #swipeleft With @sigma.elite 🛩

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Видео) Карлеуша со приватен авион стигна во Охрид за вечерашниот концерт

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Oh! My Goddess: The Adventures of Mini-Goddess animepahe Episode 48 english dubbed anime

Website https://animetv.cc: Watch Kaiketsu Zorori animetv Episode 52 animetv ge

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee: Monster Special Edition anime episode 2 online free at https://animebee.to anime stream

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimebe/

Drive google: https://drive.google.com/file/d/1vLeW50p_4apsyQb5-FiZB8jcR8s0cgDB/