(ФОТО) Неверојатно што успеа да направи од овошје и зеленчук

By

Полската уметничка и фотографка, Ана Токарска, ги израдува своите обожаватели, со реалистични портрети, користејќи исклучиво овошје и зеленчук.

dobivaj vesti na viber

Вели дека за серијата на овие дела и фотографии, и требале вкупно месец дена, а повеќето портрети, биле меѓу 50 и 80 сантиметри.

Ќе ви се допадне

go88 nhà cái ở đầu tải game tài xỉu đổi tiền that go88 ảnh ăn tiền go88

sunwin hack sunwin máy chủ đặt ở đầu Cách tải game sunwin tài xỉu đổi thưởng mới nhất 2022