(Галерија) Шарен сладок леб

By

Јапонката Рен веќе седум години подготвува леб на кој најмногу му се радуваат децата. Таа внатрешноста на лебот ја претвора во вистинско уметничко дело, а користи исклучиво природни состојки, какао и овошје.

 

 

Ќе ви се допадне

Boruto: Naruto Next Generations (https://animefreak.ws/m/oj97) Episode 182 at website https://animefreak.ws. See more anime freaks anime

By the Grace of the Gods Episode 12 at Crunchyroll crunchyroll free subscription