александра накова

(Фото) Торта и балони за балерината Леа, ќерката на Александра Накова прослави 8. роденден

Ќерката на поранешната манекенка Александра Накова прослави 8. роденден. Леа за роденденот имала виолетови и златни балони како декорација, а свеќата со број осум на …

(Фото) Торта и балони за балерината Леа, ќерката на Александра Накова прослави 8. роденден Прочитај повеќе »

Ти недостига само Џони Деп: Александра Накова во „Пиратите од Кариби“

Поранешната манекенка Александра Накова облечена како пиратка привлече внимание на социјалните мрежи. Старлетата која знае да ги радува фановите со голи фотографии, овој пат се …

Ти недостига само Џони Деп: Александра Накова во „Пиратите од Кариби“ Прочитај повеќе »

(Фото) Oд ботокс на Накова ќе и пукне и устата и градите

Поранешната манекенка, Александра Накова, објави фотографија, за која многумина велат дека веќе не личи на себе. Од јапонските веги, црни и впечатливи, коментираат на социјалните …

(Фото) Oд ботокс на Накова ќе и пукне и устата и градите Прочитај повеќе »

Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирус

Поранешната манекенка, Александра Накова ги демантираше гласините дека е позитивна на коронавирус. Поранешната учесничка во поранешното шоу „Преживеан“, се огласи на социјалните мрежи по објавите …

Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирус Прочитај повеќе »

Уапсена манекенката Александра Накова

Поранешната манекенка Александра Накова-Гајдаџиев денес е уапсена во Гевгелија оти наместо да е во самоизолација таа отишла на базен, пишува „А1он“, повикувајќи се на извори …

Уапсена манекенката Александра Накова Прочитај повеќе »

(Видео) Александра Накова секси во новиот спот на „Балкан бенд“

Манекенката и старлета Александра Накова се појавува во најновиот спот на групата „Балкан бенд“ за песната „Лутка“. Бендот деновиве објави и тизер видео, а спотот …

(Видео) Александра Накова секси во новиот спот на „Балкан бенд“ Прочитај повеќе »

Мелита и Накова ги сунчаат силиконите во Грција

Поранешната водителка Мелита Ракичевиќ и манекенката Александра Накова минатиот викенд се дружеа на плажа во Грција. Тие го искористија времето освен за сончање да направат …

Мелита и Накова ги сунчаат силиконите во Грција Прочитај повеќе »

Scroll to Top