Андрија

Наставничка научила 35 јазици за да може да се разбере со учениците

Британката Андрија Зафирако ја освоила наградата за најдобра наставничка на светот. Со почесната титула добила и еден милион долари. Андрија предава уметност и текстил во …

Наставничка научила 35 јазици за да може да се разбере со учениците Прочитај повеќе »

Црни Андрија – Актерот ги насмеа фановите до солзи

Андрија Милошевиќ дефинитивно секогаш му успева да ги насмее своите обожаватели, па и не чуди што сите нестрпливо ги чекаат неговите нови објави на социјалните …

Црни Андрија – Актерот ги насмеа фановите до солзи Прочитај повеќе »

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР!

Популарниот актер објави фотографија на „Инстаграм“ што предизвика воодушевување кај сите што го следат. Тој е дел од актерската екипа на втората сезона на криминалистичката …

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини

Александра Томиќ веќе покажа како изгледа во бикини, но, на најновата фотка мажите целосно треснаа на земја. Девојката на Андрија Милошевиќ, актерката Александра Томиќ, во …

(ФОТО) Девојката на Андрија покажа опасно добар задник во бикини Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Андрија како историчар на југословенската уметност – Ќе вриштите од смеење

Андрија Милошевиќ повторно ги забавуваше своите многубројни обожаватели.Тој на Инстаграм објави нова снимка на која се најде во улога на историчарите во југословенската уметност. Овој …

(ВИДЕО) Андрија како историчар на југословенската уметност – Ќе вриштите од смеење Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Роденден на најглупиот виц кој го раскажа Андрија

Бог на глупавите вицеви, Андрија Милошевиќ – изјави Калиниќ и му фрли „коска“ на својот колега. Факт е дека актерот Андрија Милошевиќ одлично раскажува вицеви, …

(ВИДЕО) Роденден на најглупиот виц кој го раскажа Андрија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Андрија полуд од кога било претходно

Познатиот актер повторно ги насмеа обожавателите до солзи.Андрија Милошевиќ повторно ги израдува своите верни обожаватели, откако на Инстаграм објави нова снимка на која се гледа …

(ВИДЕО) Андрија полуд од кога било претходно Прочитај повеќе »

Scroll to Top