беше

Телото на Северина во бикини не е тоа што беше

Северина на големо ја гази петтата деценија, но на својот изглед посветува големо внимание. Затоа и сеуште изгледа витко и убаво. Но на последната фотографија …

Телото на Северина во бикини не е тоа што беше Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Нови детали за состојбата на актерката во која беше пукано

Актерката Ивана Пнзаловиќ која беше оперирана веднаш откако нејзиниот вереник пукал во нејзината глава, се чувствува добро и е во свесна состојба. Според првичните информации …

(ВИДЕО) Нови детали за состојбата на актерката во која беше пукано Прочитај повеќе »

Пред 8 години ја замени Анабела во групата “Funky G” – Беше бомба и сон на секој маж

Кога Анабела во 2009 година, ја напушти групата, на нејзино место дојде атрактивната црнка, која публиката многу брзо ја прифати. Прочуениот двоец кој ја составуваше …

Пред 8 години ја замени Анабела во групата “Funky G” – Беше бомба и сон на секој маж Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Беше ѕвезда на „Првиот глас на Србија“, една од најубавите Србинки – Ова е Сара Џо без грам шминка

Сара Јовановиќ ги воодушеви своите обожаватели со фотографија во природно издание. Таа е една од најпопуларните пејачки на младата генерација. Да потсетиме, учествуваше пред пет …

(ВИДЕО) Беше ѕвезда на „Првиот глас на Србија“, една од најубавите Србинки – Ова е Сара Џо без грам шминка Прочитај повеќе »

Ружица беше природна, а сега со силиконите ги шокираше сите

Поранешната ријалити ѕвезда сепак потклекна на „трендот“ и реши да го промени својот физички изглед.Победничката од четвртата сезона на „Парови“, контроверзната Ружица Вељковиќ, заведе целосно …

Ружица беше природна, а сега со силиконите ги шокираше сите Прочитај повеќе »

Колку пораснал – Глумеше во Монтевидео кога беше мал, се сега изгледа непрепознатливо

Кога ќе се спомене филмот „Монтевидео“, покрај фудбалската репрезентација која заминува во далечниот Уругвај, се сеќаваме и на малиот Станоје кој практично стана неизоставен дел …

Колку пораснал – Глумеше во Монтевидео кога беше мал, се сега изгледа непрепознатливо Прочитај повеќе »

(ФОТО) Некогаш беше секс бомба, а сега се уништи со операцијата

Тара Рид своевремено важеше за една од најубавите американски актерки, а потоа се подложи на разни естетски зафати и го промени личниот опис. Ѕвездата на …

(ФОТО) Некогаш беше секс бомба, а сега се уништи со операцијата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ја прашаа Беквалац дали пробала дрога – Нејзиниот одговор беше врв

Наташа Беквалац или барбиката од Нови Сад како што ја нарекуваат, беше гостинка во Ами Џи и направи урнебес во студиото. Во играта петарда таа …

(ВИДЕО) Ја прашаа Беквалац дали пробала дрога – Нејзиниот одговор беше врв Прочитај повеќе »