брза кујна

Марк од „Брза кујна“ во посета на Преспав

Готвачот од популарното кулинарско шоу „Брза кујна“, Марк де Јонг, викендов со семејството го посети Отешево, а не го заобиколи ни пансионот „Преспав“, место што …

Марк од „Брза кујна“ во посета на Преспав Прочитај повеќе »

Александра од „Брза кујна“ повторно невеста

Александра Пановска Илиевска, водителката на емисијата „Брза кујна“, догодина повторно ќе биде невеста. Таа е избрана да биде заштитно лице на деветтиот Саем за венчавки …

Александра од „Брза кујна“ повторно невеста Прочитај повеќе »

(Видео) „Ќе ми го јадеш комплетно“ ѝ рече готвачот на водителката на „Брза кујна“

Во вчерашната емисија на „Брза кујна“ водителката Александра Илиевска и мастер-шефот Марк де Јонг имаа недоразбирање околу боранијата, па муабетот среде емисија заврши си непристоен …

(Видео) „Ќе ми го јадеш комплетно“ ѝ рече готвачот на водителката на „Брза кујна“ Прочитај повеќе »

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена

Александра Илиевска, водителката на телевизиското шоу „Брза кујна“, негира дека е бремена. Во најновата емисија од шоуто што се емитува секој ден таа беше облечена …

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена Прочитај повеќе »