џастин

Луксуз во станот на Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Поп-ѕвездата Џастин Тимберлејк и неговата сопруга Џесика Бил одлучија да се преселат во нов стан во Њујорк, па пентхаусот во Сохо во кој живееле седум …

Луксуз во станот на Џастин Тимберлејк и Џесика Бил Прочитај повеќе »

Канадскиот премиер тврди дека не е син на Фидел Кастро

Најстариот син на Фидел, Кастро Дијаз – Баларт, кој неодамна изврши самоубиство, во прошталното писмо канадскиот политичар го нарекол полубрат. Канадската влада со премиерот Џастин Трудо на …

Канадскиот премиер тврди дека не е син на Фидел Кастро Прочитај повеќе »

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер

Кевин Спејси е добро познат сексуален предатор во Холивуд кој се фали дека го дрогирал и силувал Џастин Бибер кога бил малолетен. Ова го велaт …

Холивудски продуценти тврдат дека Кевин Спејси го дрогирал и силувал Џастин Бибер Прочитај повеќе »

Џастин Бибер го унакази своето тело, а обожавателките тагуваат

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер, успеа целосно да ги шокира своите фанови на Инстаграм со само една објава. Имено, тој објавил фотографија од своите тетоважи. Станува …

Џастин Бибер го унакази своето тело, а обожавателките тагуваат Прочитај повеќе »

Џастин Бибер: Педофилите го водат „злото“ во музичката индустрија

Џастин Бибер пред стотина луѓе од грпуата за проучување на Библијата во Лос Анџелес, изјави дека конечно се „разбудил“ и дека сега го гледа „злото …

Џастин Бибер: Педофилите го водат „злото“ во музичката индустрија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џастин Бибер со огромен џип прегази папарацо

Џастин Бибер во средата по мисата на Беверли Хилс, случајно удри репортер, кој го чекаше напред. Веста доаѓа само неколку дена откако ги шокираше обожавателите …

(ВИДЕО) Џастин Бибер со огромен џип прегази папарацо Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет

Популарниот пејач испадна вистински цар на еден голф турнир на кој учествуваше. Тимберлејк учествуваше на еден голф натпревар во Соединетите Американски Држави, а со својот …

(ВИДЕО) Го замоли Џастин Тимберлејк да му го поддржи бебето – А тоа што го направи пејачот го воодушеви целиот свет Прочитај повеќе »

Scroll to Top