Џенифер Анистон

Џенифер Анистон: Се помирив со фактот дека никогаш нема да имам деца

Холивудската актерка Џенифер Анистон во интервју за „Алур“ призна дека сакала да стане мајка, но и жали што не донела одлука да замрзне јајце клетки …

Џенифер Анистон: Се помирив со фактот дека никогаш нема да имам деца Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе го тужи Бред Пит за 100 милиони долари

Џенифер Анистон наводно е подготвена да го тужи својот поранешен сопруг Бред Пит за 100 милиони долари, а причината е од деловна природа. Имено, неодамна …

Џенифер Анистон ќе го тужи Бред Пит за 100 милиони долари Прочитај повеќе »

Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната

Водителот Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната. Бил излезен на вечера со сопругата Бет, а друштво им правеле Џенифер Анистон, …

Хауард Стерн излезе од дома по две години страв од короната Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Анистон не старее, во бикини покажа дека е во топ форма

Џенифер Анистон и во шестата деценија покажа дека е во топ форма. Глумицата од популарната серија „Пријатели“, се сликаше во костим за капење на плажа. …

(Фото) Џенифер Анистон не старее, во бикини покажа дека е во топ форма Прочитај повеќе »

Се разведовме и заминав на терапија, Џенифер Анистон откри детали за разделбата од Бред Пит

Холивудската актерка Џенифер Анистон во последната емисија на The Ellen Show откри како се чувствувала по разводот со актерот Бред Пит и како ја надминала …

Се разведовме и заминав на терапија, Џенифер Анистон откри детали за разделбата од Бред Пит Прочитај повеќе »

По две децении, завршува шоуто на Елен Деџенерис, сите светски ѕвезди поминаа во студиото на славната водителка

По две децении завшри со снимање шоуто на Елен Деџенерис. Популадната водителка со нејзиното шоу ги забавуваше Американците и беше домаќин на најголемите светски ѕвезди. …

По две децении, завршува шоуто на Елен Деџенерис, сите светски ѕвезди поминаа во студиото на славната водителка Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон се плаши дека Метју Пери во мемоарите ќе објави тајни од нејзиниот брак со Бред Пит

Актерката Џенифер Анистон стравува дека нејзиниот колега и пријател Метју Пери во мемоарите може да ги објави нејзините тајни од бракот со Бред Пит. Пери …

Џенифер Анистон се плаши дека Метју Пери во мемоарите ќе објави тајни од нејзиниот брак со Бред Пит Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон го напуштила снимањето на филмот „Пријатели“

Глумицата Џенифер Анистон рече дека го напуштила снимањето на филмот „Пријатели“, затоа што била ѝ бил премногу вознемирувачки. Таа во интервју за The Hollywood Reporter …

Џенифер Анистон го напуштила снимањето на филмот „Пријатели“ Прочитај повеќе »

Џиленхол за секс-сцените со Анистон: Тоа за мене беше мачење

Познатиот холивудски глумец Џејк Џиленхол во емисијата The Howard Stern Show отворено говореше за снимањето на филмот „Добра девојка“, во која сними неколку секс-сцени со …

Џиленхол за секс-сцените со Анистон: Тоа за мене беше мачење Прочитај повеќе »

Дали си проститутка? Витерспун ѝ се изнасмеа на Анистон, која не го разбра прашањето на водителката

Џенифер Анистон се најде во непријатна ситуација за време на гостувањето во емисијата This Morning. Поради британскиот акцент на водителката, на Анистон ѝ се слушнало …

Дали си проститутка? Витерспун ѝ се изнасмеа на Анистон, која не го разбра прашањето на водителката Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе лансира своја линија на козметика

Актерката Џенифер Анистон ќе лансира своја линиуја на козметички бренд. Таа рече дека додека чекала да се врати во светот на глумата, поради пандемијата, работела …

Џенифер Анистон ќе лансира своја линија на козметика Прочитај повеќе »

Рос и Рејчел од „Пријатели“ се во врска

Популарната актерка Џенифер Анистон и нејзиниот колега Дејвид Швимер се во врска, објави магазинот Closer. Двојката од пријатели веќе некое време се заедно во вилата …

Рос и Рејчел од „Пријатели“ се во врска Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон не сака да се дружи со антиваксери

Холивудската глумица Џенифер Анистон во неодамнешното интервју за InStyle рече дека не сака повеќе да се дружи со пријатели што не веруваат во вакцините против …

Џенифер Анистон не сака да се дружи со антиваксери Прочитај повеќе »

(Видео) Рејчел и Рос признаа: Бевме заљубени и зад камерите

Легендарниоте глумци од „Пријатели“, Џенифер Анистон и Дејвид Швимер, открија дека биле заљубени вистински и зад камерите додека се снимала популарната серија. На повторната средба …

(Видео) Рејчел и Рос признаа: Бевме заљубени и зад камерите Прочитај повеќе »

Глумците од „Пријатели“ откриваат што би правеле нивните ликови денес

Глумците од „Пријатели“, Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиса Кудро, Метју Пери, Метју Лебланк и Дејвид Швимер во интервју за списанието „Пипл“, открија како би изледал животот на …

Глумците од „Пријатели“ откриваат што би правеле нивните ликови денес Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Анистон позира топлес на плажа

Глумицата Џенифер Анистон по повод Денот на планетата земја, позираше топлес на плажа. Фановите и коментираат дека иако има 52 години, таа изгледа прекрасно. “Денешниот …

(Фото) Џенифер Анистон позира топлес на плажа Прочитај повеќе »

(Видео) Кортни Кокс покажа дека е организирана во кујната како и Моника во „Пријатели“

Глумицата Кортни Кокс, позната и како Моника од серијата „Пријатели“, објави кратко видео на „Инстаграм“, на кое покажа дека е организирана и се снаоѓа во …

(Видео) Кортни Кокс покажа дека е организирана во кујната како и Моника во „Пријатели“ Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон му се врати на бившиот

Популарната холивудска актерка Џенифер Анистон (52) му се врати на својот поранешен партнер, американскиот пејач, текстописец и гитарист Џон Мајер (43), пишуваат светските медиуми. Како …

Џенифер Анистон му се врати на бившиот Прочитај повеќе »

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно

Фановите на поранешната холивдска двојка Бред Пит и Анџелина Џоли се убедени дека тие се повторно заедно. Бред и Џенифер пред 16 години се разведоа, …

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно Прочитај повеќе »