Џенифер Анистон

(Видео) Кортни Кокс покажа дека е организирана во кујната како и Моника во „Пријатели“

Глумицата Кортни Кокс, позната и како Моника од серијата „Пријатели“, објави кратко видео на „Инстаграм“, на кое покажа дека е организирана и се снаоѓа во …

(Видео) Кортни Кокс покажа дека е организирана во кујната како и Моника во „Пријатели“ Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон му се врати на бившиот

Популарната холивудска актерка Џенифер Анистон (52) му се врати на својот поранешен партнер, американскиот пејач, текстописец и гитарист Џон Мајер (43), пишуваат светските медиуми. Како …

Џенифер Анистон му се врати на бившиот Прочитај повеќе »

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно

Фановите на поранешната холивдска двојка Бред Пит и Анџелина Џоли се убедени дека тие се повторно заедно. Бред и Џенифер пред 16 години се разведоа, …

Фановите убедени дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно Прочитај повеќе »

(Фото) Четири милиони лајкови за новата фризура на Џенифер Анистон

Актерката Џенифер Анистон откако се пофали со новата фризура, стана хит на „Инстаграм“. Таа се пофали со новиот имиџ и за кратко време доби 4 …

(Фото) Четири милиони лајкови за новата фризура на Џенифер Анистон Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон е љубоморна на Лејди Гага и Бред Пит

Популарната актерка Џенифер Анистон е љубоморна на пејачката Лејди Гага и Бред Пит, пишува таблоидот New Idea. На Анистон не ѝ било сеедно да слуша …

Џенифер Анистон е љубоморна на Лејди Гага и Бред Пит Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон размислува да ѝ се приклучи на сциентологијата

Популарната холивудска глумица Џенифер Анистон размислува да ѝ се приклучи на сциентологијата како и нејзините колеги Том Круз и Џон Траволта, пренесуваат светските таблоиди. Магазинот Globe …

Џенифер Анистон размислува да ѝ се приклучи на сциентологијата Прочитај повеќе »

Брзата храна полека го уништува здравјето на Бред Пит

Брзата храна и газираните пијалаци му го нарушиле здравјето на холивудскиот актер Бред Пит, пренесуваат светските медиуми. Како што пренесува The Globe, актерот ја губи …

Брзата храна полека го уништува здравјето на Бред Пит Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон и Винс Вон повторно заедно

Популарната холивудска глумица Џенифер Анистон е во врска со својот поранешен партнер и колега Винс Вон, пишуваат светските таблоиди. Двајцата беа и претходно заедно откако …

Џенифер Анистон и Винс Вон повторно заедно Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон и Џерард Батлер се приклучиле на секс-култ

Холивудските глумци Џенифер Анистон и Џерард Батлер се приклучиле на контроверзен и таинствен секс-култ, NXIVM, пренесува National Enquirer. Извор близок до поранешната двојка откри дека глумците …

Џенифер Анистон и Џерард Батлер се приклучиле на секс-култ Прочитај повеќе »

(Фото) Светките музички и филмски ѕезди се израдуваа на победата на Бајден

Голем број од светски познати ѕвезди се израдуваа на победата на Џо Бајден на претседателските избори во САД. Меѓу нив беа и пејачките Аријана Гранде …

(Фото) Светките музички и филмски ѕезди се израдуваа на победата на Бајден Прочитај повеќе »

(Фото) Влошена здравствената состојба на Џенифер Анистон, глумицата видно ослабена

Холивудската глумица Џенифер Анистон драстично ослабе, прнесуваат светските медиуми. Извор близок до глумицата открива дека глумицата се наоѓа во тешка состојба. Анистон се смета за …

(Фото) Влошена здравствената состојба на Џенифер Анистон, глумицата видно ослабена Прочитај повеќе »

Џорџ Клуни уште неразведен, утеха најде кај Џенифер Анистон

Холивудскиот глумец Џорџ Клуни нашол утеха во колешката Џенифер Анистон во пресрет на разводот, кој го очекува со 15 години помладата сопруга Амал, пишува New …

Џорџ Клуни уште неразведен, утеха најде кај Џенифер Анистон Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Анистон ги спаси наградите „Еми“, глумицата го изгасна пожарот во студиото

Глумицата Џенифер Анистон и водителот Џими Кимел успеаја да ги спасат наградите „Еми“ за време на објавувањето на победникот за најдобра женска улога во хумористична …

(Видео) Џенифер Анистон ги спаси наградите „Еми“, глумицата го изгасна пожарот во студиото Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе сведочи против Анџелина Џоли, конечно ќе ѝ се одмазди за Бред Пит

Глумицата Џенифер Анистон е подготвена да сведочи против Анџелина Џоли за време на судскиот спор против Бред Пит и борбата за старетелството над нивните деца. …

Џенифер Анистон ќе сведочи против Анџелина Џоли, конечно ќе ѝ се одмазди за Бред Пит Прочитај повеќе »

Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак

Џенифер Анистон и Бред Пит сакаат да прослават мал јубилеј по повод 20 години откако стапија во брак, пишуваат светските медиуми. Двојката сака да направи …

Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак Прочитај повеќе »

Рос најави снимање на „Пријатели“ во август

Глумецот Дејвид Швимер, познат по ликот на Рос во „Пријатели“, најави повторно снимање на хумористичната серија во август. Секој од глумците ќе заработи меѓу 2,25 …

Рос најави снимање на „Пријатели“ во август Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон со слика од нејзин пријател на респиратор предупреди на опасноста од короната

Откако пред неколку дена глумицата Џенифер Анистон им порача на Американците „да ги носат проклетите маски“ за да се заштитат од Ковид-19, сега објави слика …

Џенифер Анистон со слика од нејзин пријател на респиратор предупреди на опасноста од короната Прочитај повеќе »

Џенифер Анистон ќе биде кума на ќерката на Кети Пери

Џенифер Анистон ќе им биде кума на Кејти Пери и Орландо Блум, пишуваат светските медиуми. Пејачката се одлучи нејзината долгогодишна пријателка да ѝ биде кума …

Џенифер Анистон ќе биде кума на ќерката на Кети Пери Прочитај повеќе »

Scroll to Top