душко тошиќ

(Фото) По разводот, Карлеуша дома шета маскирана како нинџа во танга

Јелена Карлеуша пак објави голи фотографии од својот дом во Белград. Овој пат се маскира како нинџа и пак е во танга. За потсетување, пејачката …

(Фото) По разводот, Карлеуша дома шета маскирана како нинџа во танга Прочитај повеќе »

Карлеуша за Божиќ го пријавила Душко за семејно насилство

Српската пејачка Јелена Карлеуша наводно го пријавила својот сопруг, Душко Тошиќ за семејно насилство, пишуваат српските медиуми. Тој наводно ѝ удрил шамар за Божиќ, а …

Карлеуша за Божиќ го пријавила Душко за семејно насилство Прочитај повеќе »

Карлеуша и Шерифовиќ ќе пејат бесплатно за дочекот на 2022 година

Пејачките Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ ќе пејат бесплатно за дочекот на 2022 година. Тие ќе настапат пред Собранието во Белград со нивната колешка Сара …

Карлеуша и Шерифовиќ ќе пејат бесплатно за дочекот на 2022 година Прочитај повеќе »

(Фото) Душко Тошиќ на сплав ѝ дојде на Карлеуша на свирка

Душко Тошиќ ја изненади сопругата Карлеуша кога самиот со сплав и дојде на настап во Белград. Дотеран со раскопчана кошула и бели панталони, Душко уживаше …

(Фото) Душко Тошиќ на сплав ѝ дојде на Карлеуша на свирка Прочитај повеќе »

(Фото) Послугата го изненади Душко Тошиќ со фудбалска торта за неговиот роденден

Фудбалерот и сопруг на пејачката Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, синоќа го прослави 36. роденден. Тој направи забава во кругот на семејството и пријателите. Од познатите беа …

(Фото) Послугата го изненади Душко Тошиќ со фудбалска торта за неговиот роденден Прочитај повеќе »

Душко Тошиќ поднел тужба до медиумите кои пласираа дека ја изневерил Карлеуша

Фудбалерот Душко Тошиќ поднел тужба до медиумите кои ја пласираа веста дека ја изневерил неговата сопруга Јелена Карлеуша со блогерката Ана Јовановиќ. Пејачката сподели во …

Душко Тошиќ поднел тужба до медиумите кои пласираа дека ја изневерил Карлеуша Прочитај повеќе »

(Фото) Карлеуша го дотера Душко во фенси-облека и го испрати со ќерките во Дубаи

Фудбалерот Душко Тошиќ замина со ќерките на одмор во Дубаи. Тој беше снимен на аеродромот со Атина и Ника, но без Јелена Карлеуша, која останала дома …

(Фото) Карлеуша го дотера Душко во фенси-облека и го испрати со ќерките во Дубаи Прочитај повеќе »

Карлеуша и Душко повторно заедно

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, додека се забавуваат во базен. Голем број од медиумите пренесоа дека двајата повторно се …

Карлеуша и Душко повторно заедно Прочитај повеќе »

Ако ја уценат со вакцината, Карлеуша ќе избега со ќерките во Кина

Српската пејачка Јелена Карлеуша вели дека ако српските власти ја уценат неа, да мора да ги вакцинира нејзините ќерки со вакцината против коронавирусот, таа ќе …

Ако ја уценат со вакцината, Карлеуша ќе избега со ќерките во Кина Прочитај повеќе »

(Фото) Душко Тошиќ ги остави Карлеуша и ќерките и замина за Кина

Сопругот на пејачката Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, замина за Кина каде што ќе ја продолжи својата фудбалска кариера. Неговото заминување им падна тешко на неговите …

(Фото) Душко Тошиќ ги остави Карлеуша и ќерките и замина за Кина Прочитај повеќе »

(Видео) Душко Тошиќ бесен на Карлеуша затоа што се снима гола во дворот, вели дека привлекувала манијаци

Фудбалерот Душко Тошиќ е бесен на својата сопруга Јелена Карлеуша затоа што таа се снима гола во дворот од домот и на тој начин ги …

(Видео) Душко Тошиќ бесен на Карлеуша затоа што се снима гола во дворот, вели дека привлекувала манијаци Прочитај повеќе »

Душко Тошиќ нападнат со нож среде Белград

Поранешниот репрезентативец на Србија, Душко Тошиќ бил нападнат со нож среде Белград. Тој заедно со координаторот за физичка подготовка и рехабилитација, Андреја Милутиновиќ, биле нападнати …

Душко Тошиќ нападнат со нож среде Белград Прочитај повеќе »

Карлеуша и Душко ќе ја реновираат својата вила

Српската пејачка Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ планираат да ја реновираат својата вила во Дедиње, вредна 2.5 милиони евра. Таа вели дека короната …

Карлеуша и Душко ќе ја реновираат својата вила Прочитај повеќе »

(Фото) Душко ѝ подготви вечера на Карлеуша

Пејачката Јелена Карлеуша се пофали на социјалните мрежи, како нејзиниот партнер Душко Тошиќ и подготвил вечера. Во деновите додека е во изолација, таа објави неколку …

(Фото) Душко ѝ подготви вечера на Карлеуша Прочитај повеќе »

Карлеуша: Душко не ме тепаше, во карантин сме, полицијата не контролира

По пишувањата на некои српски медиуми дека Јелена Карлеуша денеска го пријавила поранешниот партнер Душко Тошиќ во полиција за семејно насилство, се јави и српската …

Карлеуша: Душко не ме тепаше, во карантин сме, полицијата не контролира Прочитај повеќе »

Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција за семејно насилство

Српската пејачка Јелена Карлеуша денес во 18 часот го пријавила нејзиниот поранешен сопруг Душко Тошиќ за семејно насилство. Душко ги негирал ваквите обвинувања, а како …

Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција за семејно насилство Прочитај повеќе »

Тошиќ и Врањеш се сретнаа на мечот меѓу Патризан и Ѕвезда

Сопругот на српската пејачка Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, за првпат го сретнал фудбалерот Огњен Врањеш, по избивањето на секс-скандалот минатата година. Двајцата го гледале мечот меѓу …

Тошиќ и Врањеш се сретнаа на мечот меѓу Патризан и Ѕвезда Прочитај повеќе »

(Фото) Швалерката на Тошиќ на настап на Карлеуша

Српската пејачка Јелена Карлеуша за прв пат имаше настап во Белград, по смртта на нејзината мајка Дивна, на кој се појави и манекенката Софија Милошевиќ, …

(Фото) Швалерката на Тошиќ на настап на Карлеуша Прочитај повеќе »

(Фото) Карлеуша го прослави Велигден со ќерките

Српската пејачка Јелена Карлеуша на „Инстаграм“ се пофали со фотографии од семејната прослава на Велигден. На пејачката за големиот празник друштво и правеа ќерките Ника …

(Фото) Карлеуша го прослави Велигден со ќерките Прочитај повеќе »

Scroll to Top