фотошоп

(Фото) Брена згодна во бикини без фотошоп

Фолк-ѕвездата Лепа Брена неодамна беше на семеен одмор на црногорското приморје. Нејзиниот помал син Виктор објавуваше многу фотографии и видеа од одморот, а на една …

(Фото) Брена згодна во бикини без фотошоп Прочитај повеќе »

Карлеуша повторно си поигра со фотошопот

Карлеуша деновиве објави неколку фотографии на Инстаграм во тесно црвено фустанче кое и стои совршено. Сепак денес беше објавена фотографија како навистина изгледа Карлеуша во …

Карлеуша повторно си поигра со фотошопот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Зорана повторно се занесе со фотошопот – Сите се прашуваат, што е фората со раката?

Јовановиќ, судејќи според коментарите, а и оние на кои јасно се гледа на фотката, повторно се заигра со фотошопот. „Јас знам како да ги средам …

(ФОТО) Зорана повторно се занесе со фотошопот – Сите се прашуваат, што е фората со раката? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА!

Пејачката и овој пат навистина се занесе и претера во користењето на фотошоп – повторно во бикини.Маја Николиќ пред само неколку дена ја виде снимката …

(ВИДЕО) Тврдеше дека не користи фотошоп… а сега? – Маја Николиќ ги среди стомачните и жестоко се ИЗБЛАМИРА! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Синот на Лепа Брена, објави фотка од мајка си во бикини без тронка фотошоп

Фолк ѕвездата ужива во Монте Карло, каде настана и сликата, која Виктор ја сподели на Инстаграм. Лепа Брена во октомври ќе наполни 57 години, и …

(ФОТО) Синот на Лепа Брена, објави фотка од мајка си во бикини без тронка фотошоп Прочитај повеќе »