Хали Бери

(Галерија) Светски ѕвезди кои боледуваат од неизлечиви болести

Иако максимално се трудат да ги сокријат од јавноста и да градат успешна кариера, сепак за некои од светските музички, филмски и спортски ѕвезди, се …

(Галерија) Светски ѕвезди кои боледуваат од неизлечиви болести Прочитај повеќе »

Хали Бери со секси деколте и тенка половина во шестата деценија

Над 300 илјади следачи на Хали Бери ѝ ја срцнаа фотографијата што ја објави актерката облечена во сребрен комбинезон со длабоко деколте од брендот „Амен“. …

Хали Бери со секси деколте и тенка половина во шестата деценија Прочитај повеќе »

(Фото) Хали Бери е заљубена во пејачот Ван Хант

Холивудската актерка Хали Бери е заљубена во пејачот Ван Хант. Светските медиуми пренесуваат дека глумицата повторно е среќна и дека пронашла нова љубов. Таа  не …

(Фото) Хали Бери е заљубена во пејачот Ван Хант Прочитај повеќе »

(Видео) Хали Бери напорно тренира за совршен изглед

Холивудската глумица Хали Бери им се пофали на фановите за време на напорниот тренинг во вежбалница. Таа иако е веќе влезена во шестата деценија од …

(Видео) Хали Бери напорно тренира за совршен изглед Прочитај повеќе »

(Фото) Холивудските глумици во карантин без шминка

Некои од холивудските ѕвезди и пејачки како Џулија Робертс, Хали Бери и Мараја Кери, се решија да го покажат своето природно лице додека се во …

(Фото) Холивудските глумици во карантин без шминка Прочитај повеќе »

Фановите ја нападнаа Хали Бери зашто му дозволува на синот да носи штикли

Голем број на фанови ја нападнаа актерката Хали Бери затоа што на синот му дозволува да носи штикли. Холивудската глумица на социјалните мрежи објави видео …

Фановите ја нападнаа Хали Бери зашто му дозволува на синот да носи штикли Прочитај повеќе »

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога

Глумицата Хали Бери напорно тренира во вежбална за да се подготви за новата улога во филмот Bruised. Таа истовремено во филмот ја има главната улога, …

(Фото) Хали Бери напорно тренира за новата улога Прочитај повеќе »

Хали Бери од бездомничка до гламурот во Холивуд

 Хали Бери важи за една од најплатените светски актерки, но нејзиниот пат до славата не бил отсекогаш лесен, раскажува таа во едно од своите последни …

Хали Бери од бездомничка до гламурот во Холивуд Прочитај повеќе »

Хали Бери скршила три ребра на снимањето на новиот филм

Американската актерка Хали Бери открила дека за време на снимањето на една сцена во новото продолжение на филмот „Џон Вик 3: Парабелум“ скршила три ребра, …

Хали Бери скршила три ребра на снимањето на новиот филм Прочитај повеќе »

(Фото) Хали Бери ја покажа новата тетоважа

Американската актерка Хали Бери има нова тетоважа. Таа се пофали на социјалните мрежи и веднаш доби пофални коментари од нејзините фанови. „Кој вели дека не …

(Фото) Хали Бери ја покажа новата тетоважа Прочитај повеќе »

Ѕвезди кои потрошиле милиони евра за да ги импресионираат девојките

Светските ѕвезди се подготвени да искешираат и по 4 милиони евра за да ја воодушеват девојката која имаат желба да ја запросат. Некои прстени дури ги …

Ѕвезди кои потрошиле милиони евра за да ги импресионираат девојките Прочитај повеќе »

Хали Бери можеше да биде Меган Маркл и да стане британска принцеза

Актерката Хали Бери се пронајде себе си на една фотографија од британското кралско семејство. Станува збор за постер од глумицата, кој принцот Хари го закачил …

Хали Бери можеше да биде Меган Маркл и да стане британска принцеза Прочитај повеќе »

Хали Бери со тело на 20-годишна девојка

Актерката Хали Бери вчера наполни 52 години, но поради нејзината вита линија, медиумите пишуваат дека изгледа како 20-годишна девојка. Таа за своите обожавателите сподели фотографии …

Хали Бери со тело на 20-годишна девојка Прочитај повеќе »