хју хефнер

Вдовицата на Хју Хефнер пишува мемоари кои ќе го разбрануваат Холивуд: ќе раскажам приказни за кои никогаш досега не се зборувало

По принцот Хари, најавата на автобиографската книга на Бритни Спиер, сега во американските медиуми се појави веста дека Кристал Хефнер, вдовицата на Хју Хефнер, сопственикот …

Вдовицата на Хју Хефнер пишува мемоари кои ќе го разбрануваат Холивуд: ќе раскажам приказни за кои никогаш досега не се зборувало Прочитај повеќе »

Ширел зарази и ги уценувал зајачиците на секс, валканите тајни во вилата на Хју Хефнер

Некогашниот најголем плејбој на светот Хју Хефнер изгради издавачка империја благодарение на продажбата на магазинот „Плејбој“ со голите жени на насловните. Неговиот стил на живот …

Ширел зарази и ги уценувал зајачиците на секс, валканите тајни во вилата на Хју Хефнер Прочитај повеќе »

(Фото) Бившите љубовници на Хју Хефнер му ја уништија вилата

Бившите љубовници на Хју Хефнер му ја уништуваат вилата на некогаш најголемиот плејбој, пренесуваат светските медиуми. Вилата има 20 соби и зафаќа површина од 14.000 квадратни …

(Фото) Бившите љубовници на Хју Хефнер му ја уништија вилата Прочитај повеќе »

Нема маж кој не му завидуваше на Хју Хефнер, човекот кој има спиено со повеќе од 1000 жени

Основачот на светскиот магазин „Плејбој“, Хју Хефнер секој ден беше опкружен со голем број убави жени. Не постоеше маж кој не му завидуваше поради тоа. …

Нема маж кој не му завидуваше на Хју Хефнер, човекот кој има спиено со повеќе од 1000 жени Прочитај повеќе »

(Галерија) Вдовицата на Хју Хефнер на одмор во Мексико со новото момче

Кристал Харис, вдовицата на Хју Хефнер, е на одмор во Мексико со својот партнер Нејтан Леви. Три години по смртта на основачот на магазинот „Плејбој“, …

(Галерија) Вдовицата на Хју Хефнер на одмор во Мексико со новото момче Прочитај повеќе »

Повторно голи жени на „Плејбој“ – Синот на Хју Хефнер ќе го продолжи бизнисот на татко му

Синот на Хју Хефнер, Купер, ќе го продолжи бизнисот на неговиот татко. Моќното „Плејбој“ царство, Хју му го оставил на најмладиот син, кој веќе има …

Повторно голи жени на „Плејбој“ – Синот на Хју Хефнер ќе го продолжи бизнисот на татко му Прочитај повеќе »

ФБИ го следел основачот на „Плејбој“, Хју Хефнер, 50 години

ФБИ го објави досието за основачот на главниот уредник на списанието „Плејбој“, Хју Хефнер, две години по смртта на легендарниот издавач. Хефнер е еден од …

ФБИ го следел основачот на „Плејбој“, Хју Хефнер, 50 години Прочитај повеќе »

Првиот број на „Плејбој“ со Мерлин Монро на насловна продаден за 31.250 долари

Предмети од личната колекција на основачот на „Плејбој“ се продадени на дводневна аукција во Лос Анџелес. Обожавателите на Хефнер, човекот кој постојано беше облечен во …

Првиот број на „Плејбој“ со Мерлин Монро на насловна продаден за 31.250 долари Прочитај повеќе »

Се продаваат црвената наметка и свилените пижами на Хју Хефнер

Аукциската куќа „Џулиен“ ќе ги продава свилените пижами и црвената наметка на Хју Хефнер, кои беа заштитен знак на основачот на „Плејбој“. Аукцијата ќе се одржи …

Се продаваат црвената наметка и свилените пижами на Хју Хефнер Прочитај повеќе »

Нов документарец за пеколот кој го доживеале зајчиците

Најмрачните тајни на покојниот сопственик на магазинот на Плејбој, Хју Хефнер ќе бидат откриени во новиот ТВ документарец. Основачот на најпознатиот магазин за мажи, кој …

Нов документарец за пеколот кој го доживеале зајчиците Прочитај повеќе »

Scroll to Top