хурем

Хурем славеше роденден: Домашна журка за најпопуларната турска актерка

Актерката Мерјем Узерли, позната како Хурем од популарната серија „Сулејман Величествениот“, го прослави 39. роденден. Актерката на нејзината торта поставила свеќички со броевите 2 и …

Хурем славеше роденден: Домашна журка за најпопуларната турска актерка Прочитај повеќе »

Наеднаш ослабе па уште позираш и за руско списание, фановите ја нападнаа Хурем

Актерката  Мерјем Узерли, позната и по улогата на Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, неодамна се породи по вторпат, а сега одлучи да позира и ја …

Наеднаш ослабе па уште позираш и за руско списание, фановите ја нападнаа Хурем Прочитај повеќе »

Хурем го славеше успехот на Хрватска

Популарната турска актерка Меријем Узерли прошета во дресот на напаѓачот на Хрватска, Марио Манџукиќ. Црвенокосата актерка Меријем, која се прослави во улогата на Хурем во …

Хурем го славеше успехот на Хрватска Прочитај повеќе »

Султанката Хурем во костим за капење го запали Инстаграм

Мејрем Узерли е актерката која го глуми ликот на султанката Хурем во познатата турска серија Величествениот Сулејман. Актерката е редовна на социјалните мрежи, па летниов …

Султанката Хурем во костим за капење го запали Инстаграм Прочитај повеќе »

ФОТО: И ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ: Хурем позираше во бикини

Мерјем Узерли, позната како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, е доста активна по социјалните мрежи. Хурем на Инстаграм објави фотографија во костим за капење која …

ФОТО: И ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ: Хурем позираше во бикини Прочитај повеќе »

КАКВА ЖЕНСКА – Хурем се соблече во бикини

Мерјем Узерли, која ја запознавме низ ликот на Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, редовно ги користи социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави фотка која баш …

КАКВА ЖЕНСКА – Хурем се соблече во бикини Прочитај повеќе »

Scroll to Top