Јавноста

Шест тајни што се кријат далеку од очите на јавноста

Дури и најглупавата личност знае дека светот е под контрола на одредени поединци. Некои велат дека тоа се најбогатите семејства, а други дека се тоа …

Шест тајни што се кријат далеку од очите на јавноста Прочитај повеќе »

Пратеник „растури“ во Европскиот парламент со вистината што е забранета за јавноста

Неговите изјави се цензурирани затоа што вистината не е допуштена во јавност! За него малку се пишува, иако неговите изјави ги разбудија сите духови во …

Пратеник „растури“ во Европскиот парламент со вистината што е забранета за јавноста Прочитај повеќе »

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите

Пејачот во последните месеци редовно посетува теретана, па на радост на девојките конечно се соблече и ги покажа резултатите. Милан Станковиќ некое време отсуствуваше од …

Милан целосно се повлече од сцената, ТОТАЛНО го промени имиџот, а сега ги покажа и мускулите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста

Емина Јаховиќ откри што Милица Тодоровиќ со години го криеше од јавноста.Кога Емина Јаховиќ го објави својот портрет кој го нацрта нејзината колешка, Милица Тодоровиќ, …

(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ има скриен талент кој го чувала далеку од очите на јавноста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Марина Туцаковиќ по неколку месеци се појави во јавноста и шокираше со драстичната промена на килажата

Славната авторка на најголемите домашни хитови привлече внимание на промоцијата на новите песни на Милица Павловиќ. Милица Павловиќ синоќа во еден белградски хотел го промовираше …

(ФОТО) Марина Туцаковиќ по неколку месеци се појави во јавноста и шокираше со драстичната промена на килажата Прочитај повеќе »

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето

Хелена Роза деновиве стана мајка по втор пат и на свет донесе син. Веста за приновата ја објави нејзиниот партнер, Игор, кој преку социјалните мрежи …

(ФОТО) За првпат во јавноста: Хелена Роза го покажа бебето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се држат далеку од очите на јавноста, ова се сопругите на Кирил и Филип Лазарови!

Браќата Филип и Кирил Лазаров периодов се во фокусот на медиумите и пошироката македонска јавност поради СП во ракомет. За нивните успеси и борбеност на …

(ФОТО) Се држат далеку од очите на јавноста, ова се сопругите на Кирил и Филип Лазарови! Прочитај повеќе »

Scroll to Top