Кајли Џенер

Кајли Џенер отворено за пластичните операции: Користев само филери, и жалам поради тоа

Кајли Џенер ги отфрли тврдењата дека на нејзиното тело има направено пластични операции. Во последната епизода на „Кардашијан“, американската ријалити ѕвезда и сопственичка на козметичката …

Кајли Џенер отворено за пластичните операции: Користев само филери, и жалам поради тоа Прочитај повеќе »

(Видео) Кајли Џенер на фановите им ја покажа вилата од 36 милиони долари

Кајли Џенер објави на „Тикток“ како изгледа нејзината палата од 36 милиони долари. Вилата во елитниот кварт на Лос Анџелес, Хомби Хилс, е со седум спални …

(Видео) Кајли Џенер на фановите им ја покажа вилата од 36 милиони долари Прочитај повеќе »

Кајли Џенер и официјално го промени името на син ѝ

Кајли Џенер и официјално го промени името на син ѝ, шеснаесет месеци по раѓањето. Старлетата со нејзиниот партнер Тревис Скот прво му го дадоа името …

Кајли Џенер и официјално го промени името на син ѝ Прочитај повеќе »

Селена Гомез им порача на фановите да прекинат со говорот на омраза и смртните закани кон Хејли Бибер

Пејачката Селена Гомез застана на страна на Хејли Бибер откако манекенката почнала да добива смртните закани и коментари со говор на омраза од нејзините фанови. …

Селена Гомез им порача на фановите да прекинат со говорот на омраза и смртните закани кон Хејли Бибер Прочитај повеќе »

Кајли Џенер изгуби милиони фанови затоа што ја исмеваше Селена Гомез

Една од најпознатите светски инфлуенсерки и модели, Кајли Џенер изгуби милион фанови на „Инстаграм“, откако ја исмеа пејачката Селена Гомез. Во драмата вмешана била и …

Кајли Џенер изгуби милиони фанови затоа што ја исмеваше Селена Гомез Прочитај повеќе »

Кајли Џенер и Тревис Скот го објавија новото име на синот Волф

Реалната ѕвезда и инфлуенсерка Кајли Џенер и раперот Тревис Скот објавија дека нивниот син, кој има 11 месеци, од сега место Волф ќе се вика …

Кајли Џенер и Тревис Скот го објавија новото име на синот Волф Прочитај повеќе »

Крис Џенер заврши на полиграф за голото видео на Ким Кардашијан

Крис Џенер заврши на полиграф за порно снимката која беше објавена во јавност со ќерка ѝ Ким Кардашијан и раперот Реј Џеј. Кога видеото излезе …

Крис Џенер заврши на полиграф за голото видео на Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Журка со огномет за 25. роденден на милионерката Кајли Џенер

Кајли Џенер го прослави својот 25. роденден во препознатлив стил за семејството Кардашијан – Џенер. За роденденденот Кајли одбрала тесен розев фустан со исто таква …

Журка со огномет за 25. роденден на милионерката Кајли Џенер Прочитај повеќе »

Ријана според „Форбс“ стана најмлада американска милијардерка

Пејачката Ријана се најде на 21 место на годинашната листа на „Форбс“ меѓу бројни познати лица и претприемачи и со тоа стана најмлада американска милијардерка …

Ријана според „Форбс“ стана најмлада американска милијардерка Прочитај повеќе »

(Фото) Зендаја доби восочна фигура во Лондон, а за фановите е иста Кајли Џенер

Ѕвездата од „Спајдермен“ и серијата „Еуфорија“, Зендаја пред неколку дена доби восочна фигура во лондонскиот музeј Madame Tussauds, но фановите и рекоа дека повеќе личи на …

(Фото) Зендаја доби восочна фигура во Лондон, а за фановите е иста Кајли Џенер Прочитај повеќе »

(Видео) Кајли Џенер и раперот Тревис Скот чекаат бебе

Американската ѕвезда Кајли Џенер во вторникот вечерта објави дека чека уште едно бебе. Таа објави видео со својот дечко раперот Тревис Скот, за време на …

(Видео) Кајли Џенер и раперот Тревис Скот чекаат бебе Прочитај повеќе »

(Видео) Фановите се убедени дека Кајли Џенер е бремена

Фановите на познатата американска старлета Кајли Џенес, се убедени дека таа е бремена. Тие забележале дека Џенер за нејзиниот роденден објавила фотографија стара повеќе од …

(Видео) Фановите се убедени дека Кајли Џенер е бремена Прочитај повеќе »

Кајли Џенер донирла половина милион долари за деца кои боледуваат од рак

Славната манекенка Кајли Џенер донирала половина милион долари на Детската болница во Вандербилт, пари кои ќе бидат наменети за децата кои боледуваат од рак. На …

Кајли Џенер донирла половина милион долари за деца кои боледуваат од рак Прочитај повеќе »

Аријана Гранде е првата жена која на „Инстаграм“ ја следат 200 милиони фанови

Пејачката Аријана Гранде стана првата жена која на „Инстаграм“ ја следат 200 милиони фанови. Таа доби честитки од нејзините пријатели и колеги. „И честитам на мојата …

Аријана Гранде е првата жена која на „Инстаграм“ ја следат 200 милиони фанови Прочитај повеќе »

(Фото) Кајли Џенер позира во градник од 700 евра

Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер повторно ги израдува своите фанови со  фотографии на кои е разголена и променет имиџ. Таа позираше во градник од брендот …

(Фото) Кајли Џенер позира во градник од 700 евра Прочитај повеќе »

Листа на „Форбс“ со 100 најплатени славни личности

Светскиот економски магазин „Форбс“ објави листа на 100 најплатени славни личности. На првото место се најде Кајли Џенер со заработка од 590 милиони долари. Веднаш …

Листа на „Форбс“ со 100 најплатени славни личности Прочитај повеќе »

Кајли Џенер не ја интересира коронавирусот, се забавува со пријателите

Реалната ѕвезда Кајли Џенер се забавуваше со нејзините пријатели на роденденска забава, не грижејќи се за опасноста дека може да се зарази со опасниот коронавирус. …

Кајли Џенер не ја интересира коронавирусот, се забавува со пријателите Прочитај повеќе »

Кајли Миног ѝ ги замрси сметките на Кајли Џенер

Австралиската поп-пејачка Кајли Миног (52) и направи проблеми во бизнисот на американската старлета, која го носи нејзиното име Кајли Џенер. Џенер поради Миног не може …

Кајли Миног ѝ ги замрси сметките на Кајли Џенер Прочитај повеќе »

Кајли Џенер може да оди во затвор затоа што лажела дека е милијардерка

Кајли Џенер може да заврши во затвор затоа што лажела дека е милијардерка, пренесуваат светските медиуми. Тие на големо пишуваат за текстот на „Форбс“, во …

Кајли Џенер може да оди во затвор затоа што лажела дека е милијардерка Прочитај повеќе »

Втора година по ред Кајли Џенер е најмлада милијардерка во светот

Кајли Џенер е втора година по ред најмлада милијардерка во светот, според светскиот економски магазин „Форбс“. Минатата година нејзиното прогласување помина со голем број контроверзи, …

Втора година по ред Кајли Џенер е најмлада милијардерка во светот Прочитај повеќе »

Scroll to Top