КОНЕЧНО

Новата мистериозна лимузина на Путин, конечно, претставена во јавноста

Мистериозното возило на четири тркала во кое се возеше рускиот претседател Владимир Путин се движеше со умерена брзина, а наеднаш направи остро вртење на полигонот …

Новата мистериозна лимузина на Путин, конечно, претставена во јавноста Прочитај повеќе »

Судот конечно одлучи што ќе се случи со Зоран Марјановиќ

Кривичниот суд во Белград вчера го потврди решението донесено за Зоран Марјановиќ, осомничен за убиство на неговата сопруга, пејачката Јелена Крсмановиќ Марјановиќ. Притворот за Зоран …

Судот конечно одлучи што ќе се случи со Зоран Марјановиќ Прочитај повеќе »

ПУТИНОВИОТ МОСТ И МЕГАПРОЕКТ за кој сонувале нацистите и Сталин, конечно ќе се оствари

Руските инжинери завршија клучната задача во изградбата на мостот кој ќе ја поврзува Русија, со полуостровот Крим, кој Кремљ со анексијата, го одзема од Украина …

ПУТИНОВИОТ МОСТ И МЕГАПРОЕКТ за кој сонувале нацистите и Сталин, конечно ќе се оствари Прочитај повеќе »

ЗАПАДОТ ВО ШОК! – Исламската држава полека конечно исчезнува

ДЕБЛОКАДАТА НА ДЕИР-ЕЗ-ЗОРА Е ТРИУМФ НА СИРИСКАТА ВОЈСКА, НА РУСКОТО ВОЗДУХОПЛОВСТВО И ВОЕНИТЕ ИНСТРУКТОРИ. Деблокадата Деир-ез-Зора е вистински триумф на сириската војска воените инструктори од …

ЗАПАДОТ ВО ШОК! – Исламската држава полека конечно исчезнува Прочитај повеќе »

Астролозите конечно открија: Најмоќните жени се раѓаат во овие три хороскопски знаци

Откријте во кој хороскопски знак се раѓаат најмоќните, најборбените и најстраствените жени. Овен Овенот е еден од најмоќните знаци во зодијакот. Тој е полн со …

Астролозите конечно открија: Најмоќните жени се раѓаат во овие три хороскопски знаци Прочитај повеќе »

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко

Сега и повеќе од јасно е поради што Едита Арадиновиќ себично ја чува својата посилна половина. Пејачката Едита веќе подолго време на социјалните мрежи објавува …

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Српската пејачка Ивана Селаков по 10 години врска конечно во венчаница

Ивана Селаков конечно се омажи! Пејачката првпат облекла венчаница, но поради снимање на спот за дуетот „Да се опет родим“ со помладиот колега Мирза Селимовиќ. …

(ФОТО) Српската пејачка Ивана Селаков по 10 години врска конечно во венчаница Прочитај повеќе »

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ! – Што кажа Ана Севиќ за тоа дека го изневерила Дарко Лазиќ, со Аца Лукас

Пејачката имаше што да каже на овие приказни кои се појавија во поедини медиуми. Веќе неколку недели се пишува и зборува за наводната афера меѓу …

КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ! – Што кажа Ана Севиќ за тоа дека го изневерила Дарко Лазиќ, со Аца Лукас Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Конечно докажан криминалов во фармацевските компании!

Оние кои ја опишуваат фармацевсата индустрија како криминала во изминативе неколку години, според најновите излезени во јавност податоци, се целосно во право. Компанијата Мерк која …

(ВИДЕО) Конечно докажан криминалов во фармацевските компании! Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава

Луна Џогани искрено во разговор со репортерите откри за што најмногу размислува во последните денови и која идеја наскоро ќе ја реализира. Ќерката на Анабела …

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава Прочитај повеќе »