лидија

(Втор дел) Доктор Лидија Гајски: Измислуваат болести и луѓето ги трујат со лекови

Продолжение Линк од првиот дел Со кои се модели, популацијата на здрави луѓе се претворени во корисници на фармакотерапијата? Постојат повеќе модели. Еден од нив …

(Втор дел) Доктор Лидија Гајски: Измислуваат болести и луѓето ги трујат со лекови Прочитај повеќе »

Доктор Лидија Гајски: Измислуваат болести и луѓето ги трујат со лекови

Поранешен директор на една болница во Париз, доктор Филипе Евен и застапник во францускиот парламент и лекар Бернард Дебре во новообјавената книга „4000 корисни, бескорисни …

Доктор Лидија Гајски: Измислуваат болести и луѓето ги трујат со лекови Прочитај повеќе »

„Престани жено да ми набиваш комплекси“ – Цеца и Лидија за прв пат заедно во емисија

Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ при едно гостување во емисија, и приреди воодушевувачки комплименти на актерката Лидија Вукичевиќ, при што успеа да ги изненади сите …

„Престани жено да ми набиваш комплекси“ – Цеца и Лидија за прв пат заедно во емисија Прочитај повеќе »

Лидија во Јужноафриканската Република се заканувала со српската мафија

Лазаревиќ во Јужноафриканската Република стигнала во 2001 година со југословенски пасош барајќи азил.Србинката Лидија Лазревиќ се обидела да ги измами властите на Јужноафриканската Република влегувајќи …

Лидија во Јужноафриканската Република се заканувала со српската мафија Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ѕирнете во Инстаграмот на најубавата полицајка Лидија

Коментарите на обожавателите се посебна приказна. Веруваме дека голем број на мажи во една од своите фантазии им се врти во главата и слика од …

(ФОТО) Ѕирнете во Инстаграмот на најубавата полицајка Лидија Прочитај повеќе »

Лидија објави провокативна фотографија, а еве што Бјелогрлиќ и пиша

Актерката Лидија Вукиќевиќ објави на Инстаграм фотографија во костим за капење, по што следеше коментар од нејзиниот колега и „брат“ од култната серија „Подобар живот“, …

Лидија објави провокативна фотографија, а еве што Бјелогрлиќ и пиша Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Лидија се соблече на глисер, а на девојките им зададе домашна задача

Лидија Вукичевиќ со разголените снимки, предизвика лудница на интернет.Секој пат кога Лидија Вукичевиќ 54 ќе ојбави слики во бикини, настанува лудница на интернет, а така …

(ВИДЕО) Лидија се соблече на глисер, а на девојките им зададе домашна задача Прочитај повеќе »

(ФОТО) Драгана и Лидија и во шестата деценија ги исфрлија градите

Згодната актерка и српска водителка немаат проблем со своето тело кое гордо го покажуваат. Лето е време кога сите жени се соблекуваат во костоми за …

(ФОТО) Драгана и Лидија и во шестата деценија ги исфрлија градите Прочитај повеќе »