љубовта

Русин кренал камион со кран до балконот на саканата

Овој Русин одлучил љубовта да ја подигне на едно навистина повисоко ниво. И тоа во буквална смисла. За да бидете сигурни дека вашата поранешна девојка …

Русин кренал камион со кран до балконот на саканата Прочитај повеќе »

Српската пејачка на која и умре мажот и повторно се омажи, сама ужива на плажа

Српската фолк пејачка Гога Секулиќ очигледно нема среќа во љубовта, откако пред неколку години трагично го загуби својот маж овој пат повторно отиде сама на …

Српската пејачка на која и умре мажот и повторно се омажи, сама ужива на плажа Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Љубовта меѓу човекот и лавот може да биде огромна и поискрена од која било друго

Нивната љубов е толку голема што од мазење и гушкање никогаш не им е доста. На снимката може да се забележи возрасен мажјак лав како …

(ВИДЕО) Љубовта меѓу човекот и лавот може да биде огромна и поискрена од која било друго Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ИЗНЕНАДУВАЊЕ ОД 50.000 ЕВРА – На кого Милица Павловиќ му порача дека е „Опериран од љубовта“

Милица Павловиќ ја заинтригира јавноста со овие десетина секунди на високобуџетни сцени, и провокативни кадри. Една од најатрактивните и најангажирани пејачки, Милица Павловиќ, се претстави …

(ВИДЕО) ИЗНЕНАДУВАЊЕ ОД 50.000 ЕВРА – На кого Милица Павловиќ му порача дека е „Опериран од љубовта“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Популарниот српски пејач направи тетоважа во има на љубовта

Многу луѓе не знаат како да ја искажат љубовта па се трудат на најразлични начини , да ја искажат љубовта  па често пати избираат и …

(ФОТО) Популарниот српски пејач направи тетоважа во има на љубовта Прочитај повеќе »

Пукна љубовта на Аца Лукас и новата девојка – Еден нејзин потег ги изненади сите

Иако српските медиуми на големо пишуваа за свадбени ѕвона, Аца Лукас по разводот со сопругата Соња, раскина и со новата девојка Бранислава, за која велеше …

Пукна љубовта на Аца Лукас и новата девојка – Еден нејзин потег ги изненади сите Прочитај повеќе »

Scroll to Top