мајката

Мајката на Канје Вест ги скара Тејлор Свифт и Ким Кардашијан

Ким Кардашијан влезе во конфликт со една од најпопуларните светски музички ѕвезди Тејлор Свифт поради тоа што новиот албум го објавила на датум кој за …

Мајката на Канје Вест ги скара Тејлор Свифт и Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Мајката на покојниот актер Кори Хајм го откри името на силувачот на нејзиниот син

Џуди Хајм, мајката на Кори Хајм во едно од интервјуата кои ќе бидат прикажани во петок вечер ќе го открие вистинското име на човекот кој …

Мајката на покојниот актер Кори Хајм го откри името на силувачот на нејзиниот син Прочитај повеќе »

Девојче од Загреб тешко болно, мајката очајно бара помош

Лекарката Алма Демировиќ од јуни годинава  води битка со аутоимуната болест на нејзината ќерка. Таа верува дека заболувањето е резултат на вакцината што  ја примила …

Девојче од Загреб тешко болно, мајката очајно бара помош Прочитај повеќе »

Исповед на мајката на Легија: Аркан го спаси мојот син од муџахедини

Пред смртта, мајката на Милорад Улемек Легија, Наталија имала исповест за срспките медиуми каде го опишала односот со неговиот син.Таа тврела дека Милорад имал мека …

Исповед на мајката на Легија: Аркан го спаси мојот син од муџахедини Прочитај повеќе »

Mајката на Јелена знаела кој е убиецот

Зорица Крсмановиќ, мајка на монструозно убиената пејачка Јелена Марјановиќ, пред смртта на нејзината ќерка, на најблиските им открила дека знае кој бил нејзиниот убиец. Таа …

Mајката на Јелена знаела кој е убиецот Прочитај повеќе »

„Не можев да замислам посовршено дете“ – Мајката Дивна и честиташе роденден на Карлеуша

  17.08. во 2:15 утрото… дојде мојата љубов и животот ми го направи прекрасен – порача Дивна Карлеуша. Пејачката денеска наполни 39 години, а една …

„Не можев да замислам посовршено дете“ – Мајката Дивна и честиташе роденден на Карлеуша Прочитај повеќе »

Прекрасна е: Ова е мајката на Џенифер Лопез – Сега знаеме на кој е убава

Џенифер Лопез е една од најубавите актерки/пејачки на денешницата. Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија со нејзината мајка, а сличноста е повеќе од очигледна. …

Прекрасна е: Ова е мајката на Џенифер Лопез – Сега знаеме на кој е убава Прочитај повеќе »

(ФОТО) Запознајте ја мајката на Јелена Круниќ

Поранешната учесничка на „Фарма“ и „Парови“, за прв пат покажа како изгледа Зорка Круниќ, за која исклучително е врзана.Јелена Круниќ секако е една од најупатените …

(ФОТО) Запознајте ја мајката на Јелена Круниќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Мајката на Бела и Џиџи Хадид има 53 години, а изгледа подобро од сите манекенки

Нејзините ќерки Џиџи и Бела Хадид, се најпознатите манекенки на денешницата, но Јоланда Хадид им е опасна конкуренција. Таа е исто така поранешна менкенка, која …

(ФОТО) Мајката на Бела и Џиџи Хадид има 53 години, а изгледа подобро од сите манекенки Прочитај повеќе »

Федерер принцот од нејзините сништа – Мајката на Кејт Мидлтон со свој фаворит на Вимблдон

Војвотката од Кембриџ ги изненади сите со коментар за својата мајка Керол, оставајќи ги во шок дури и новинарите.Кејт Мидлтон, пред четири дена блесна на …

Федерер принцот од нејзините сништа – Мајката на Кејт Мидлтон со свој фаворит на Вимблдон Прочитај повеќе »

Мајката на покојниот Ѓоша е исплашена поради здравјето на неговата ќерка, кое се влошува

Нуетешната мајка на трагично загинатиот Богољуб Митиќ Ѓоша не може да се помири со загубата на синот. Таа признава дека покрај семејната трагедија ја мачи …

Мајката на покојниот Ѓоша е исплашена поради здравјето на неговата ќерка, кое се влошува Прочитај повеќе »

Scroll to Top