мама

Цело семејство во транзиција – Даниел е мама, мама е тато, а улогите ги заменија и ќерката и синот

Цело четиричлено семејство од Аризона се декларирало како трансродови, таткото, мајката и нивните ќерка и син. Даниел Херот (41), биолошки родител на двете трансродови деца, …

Цело семејство во транзиција – Даниел е мама, мама е тато, а улогите ги заменија и ќерката и синот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше

Мама најубава – напиша пејачката на Инстаграм. Александра Пријовиќ често е во центарот на вниманието, како во моментите кога ќе се појави на некој настан, …

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше Прочитај повеќе »

Таа не знае дека тато и мама повеќе не се заедно – потресни зборови на Аца Лукас за ќерката

„Неколку пати ме праша и јас во првиот момент ѝ реков дека тато останува тука за да го чува станот“, изјави Аца Лукас за разговорот …

Таа не знае дека тато и мама повеќе не се заедно – потресни зборови на Аца Лукас за ќерката Прочитај повеќе »

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот

Ова е уште еден доказ дека тајните врски немаат смисла. Оваа млада двојка, долго време ја криеле врката, а кога нејзината мајка еден ден се …

(ФОТО) Мама се врати порано од работа – „Тајниот дечко“ мораше со часови да се крие под креветот Прочитај повеќе »

Scroll to Top