министерка

(Видео) Кија Коцкар го сними првиот спот со „Министарке“

Кија Коцкар ја сними првата песна со „Министарке“, која го носи името „Не се враќам на старо“. Сега излезе и спотот за оваа песна. Кристина …

(Видео) Кија Коцкар го сними првиот спот со „Министарке“ Прочитај повеќе »

Напуштањето на „Министарке“ може да ја чини Едита 100.000 евра

Едита Арадиновиќ на 7 март официјално објави дека ја напуштила групата „Министaркe“, чиј член и фронтмен беше од основањето. Едита напишала дека води битка со …

Напуштањето на „Министарке“ може да ја чини Едита 100.000 евра Прочитај повеќе »

(Фото) Министерката се пожали оти не можела за Трифун да се напие

Министерката за образование и наука Рената Десковска, вчера се пожали на својот Фејсбук профил оти неможе да си го прослави празникот на лозарите Св.Трифун. Таа …

(Фото) Министерката се пожали оти не можела за Трифун да се напие Прочитај повеќе »

„Министерка“ во супер секси поза!

Пејачката на групата „Министерка“, ги споулаве сите оние кои ја следат на Инстаграм.Едита, важи за една од најатрактивните пејачки на српската естрада. Членката на групата …

„Министерка“ во супер секси поза! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко

Сега и повеќе од јасно е поради што Едита Арадиновиќ себично ја чува својата посилна половина. Пејачката Едита веќе подолго време на социјалните мрежи објавува …

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Жешката „Министерка“ во мини фустанче

Една од најзгодните жени на домашната естрада повторно ја оправда титулата, покажувајќи го виткото и изгорено тело. Од кога пред неколку години се појави на …

(ФОТО) Жешката „Министерка“ во мини фустанче Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник

Едита Арадиновиќ повторно го запали Инстаграм, а во прашање се фотографии со нејзината посилна половина. Згодната Едита редовно провоцира со секси фотки во различни изданија …

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник Прочитај повеќе »

АУУУ… какво деколте – Министерка почна да ги мести немирните гради, а цело студио се препоти

Секси Едита повторно го покажа жешкото тело, со никогаш поголемо деколте, поради што на сите им се дигна притисокот во студиото. Едита Арадиновиќ ја распламна …

АУУУ… какво деколте – Министерка почна да ги мести немирните гради, а цело студио се препоти Прочитај повеќе »

Scroll to Top