Мишел Фајфер

„Џелиот смрдеше на пиво“, Мишел Фајфер се потсети на деновите кога снимаше со Џорџ Клуни

Глумицата Мишел Фајфер се потсети на деновите кога снимаше заедно со Џорџ Клуни. Таа вели дека на еден од сетовите, нејзиниот колега се појавил пијан. …

„Џелиот смрдеше на пиво“, Мишел Фајфер се потсети на деновите кога снимаше со Џорџ Клуни Прочитај повеќе »

Хоакин Феникс живеел во религиска хипи заедница, а Рајдер во комуна, тешкиот живот на познатите

Хоакин Феникс, Мишел Фајфер, Виона Рајдер, Лиза Мари Присли и Дејвид Аркет, се дел од познатите кои пред да станат успешни, проживеале течки гоини, особено …

Хоакин Феникс живеел во религиска хипи заедница, а Рајдер во комуна, тешкиот живот на познатите Прочитај повеќе »

Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“

Холивудската актерка Џуди Фостер јавно признала дека била преплашена од глумата на Ентони Хопкинс во улогата на психопат во филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“ во …

Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“ Прочитај повеќе »

Мишел Фајфер ја откри тајната на нејзиниот 25 годишен брак со Дејвид Кели

Љубовната приказна на Мишел Фајфер и Дејвид Кели е пример за вистинска љубов која трае со години. Тие се запознале на несекојдневен начин, во однос …

Мишел Фајфер ја откри тајната на нејзиниот 25 годишен брак со Дејвид Кели Прочитај повеќе »

Мишел Фајфер и Ал Пачино прославија 35-годишнина на „Скарфесј“

По повод 35-годишнината од популарниот фил „Scarface“, ѕвездите од филмот се обединија на специјална прослава во рамките на филмскиот фестивал во Трибека. Мишел Фајфер и …

Мишел Фајфер и Ал Пачино прославија 35-годишнина на „Скарфесј“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top