мојот

Џеки Кенеди: Американската влада го уби мојот сопруг

Најславната вдовица на светот до крајот на својот живот остана убедена дека нејзиниот сопруг е убиен во атентат што го подготвила група моќници во врвот …

Џеки Кенеди: Американската влада го уби мојот сопруг Прочитај повеќе »

Исповед на мајката на Легија: Аркан го спаси мојот син од муџахедини

Пред смртта, мајката на Милорад Улемек Легија, Наталија имала исповест за срспките медиуми каде го опишала односот со неговиот син.Таа тврела дека Милорад имал мека …

Исповед на мајката на Легија: Аркан го спаси мојот син од муџахедини Прочитај повеќе »

Нова шведска книга – „Мојот дедо има четири жени“

Новата книга наменета за деца во Шведска има наслов „Дедо има четири жени“ и претставува уште еден пример на нормализација на шеријатскиот закон додека земјата …

Нова шведска книга – „Мојот дедо има четири жени“ Прочитај повеќе »

Го најдов телефонот на човекот од мојот живот – Тогаш почувствав како нешто се излива по моето тело

Ова е исповед на 19 годишната Милица од Белград, која како што и самата напишала во солзи го испратила мејлот до медиумите за да може …

Го најдов телефонот на човекот од мојот живот – Тогаш почувствав како нешто се излива по моето тело Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова е најголемата љубов на Појраз од ‘Мојот син”

Видеата кои ги објави познатиот актер Илкер Калели или Појраз од Мојот Син, хит серијата на Сител, ќе ги гледате без здив. По глумата најголема …

(ВИДЕО) Ова е најголемата љубов на Појраз од ‘Мојот син” Прочитај повеќе »

(ФОТО) Имам 69 години, а мојот маж не се заљуби во убавината и свежината – Верица ги запали социјалните мрежи

Српската дизајнерка со неколку искрени реченица ги воодушеви жените кои во огромен број ја поддржаа. Откако мажот и на Верица Ракочевиќ, Вељко Кузмановиќ, во текот …

(ФОТО) Имам 69 години, а мојот маж не се заљуби во убавината и свежината – Верица ги запали социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“. Бендот „Ај кју“ го промовира спотот за песната „Мојот крал“. Ова е четврта песна од нивниот …

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top